Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » útál az anyám de már én is ôt...

útál az anyám de már én is ôt mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 vagyok lány bocsi a helyesírásomert de telefonról írok.

ez az egész 12 éves koromba kezdôdött. Akkor amikor anyám megismerkedett az internettel.AZóta neki csak az létezik szinte lese szarja a fejem.a napból 20-22 órát Ott tölt.mosni én mosok mindig,takarítani csak havi 1-2 szer ha jönnek hozzánk akkor teljesen idegbeteg less hogy hogy nézki a ház olyanok vagyunk mint a disznók.fôzni Kb naponta szokot de van mikor adaég mert annyira belemerûl az internetbe.volt olyan mikor tönkre ment a gépe és elvitték 3napra javítani NA akkor teljesen kikészült.

szinte megbolondúlt órdított sírt.és még az hogy semmire sincs pénz de erre hírtelen lett 15 ezer. amúgy nem dolgozik. tôlem szinte mindent sajnál még szinte az ételt is napi 2szer eszem reggeli vacsora és azt mondja hogy zabálok miért eszem annyit pedig reggeli 1 bögre tej egy szendvics kenyér margarin felvágott. van mikor csak tej Meg kenyér. vacsora ha van leves egy tányér és az elôre elosztott második. De ha van valami mindenért én vagyok a híbás órdít mocskol hogy rohadjak dögöljek Meg. már tejlesen kivagyok 12 évesen nagyon fájt hogy nem törôdött velem sose kérdeszte hogy vagyok mi történt a suliban a jegyeim se érdekelték hiányzott az ölelése a

törôdése de Mára már bele törôdtem hogy mosmár én szinte nem is létezem én vagyok mindenért a hibás én vagyok a rossz.


ESküszöm már azt várom hogy legyek 18 és El húzzak innen még ha az utcán is kell élnem.


2012. jún. 14. 10:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nem mert anyám kezeli a pénz "ô fizeti a számlákat" úgy hogy apám kezébe nyomja a pénz a csekket hogy mennyen al a postára. de boltal is kezébe a pénz a listát. ha hiányzik párszáz forint a visszajároból vital egy órán keresztûl hogy holvan így sincs pénz hogy lehet ilyen stb.

apám dolgozik 3 mûszakban alszik eszik a házkörül füvet nyír etetti a kutyákat elugrik a boltba tvzik kajához megpucolja a zöldséget de anyám fôz stb.és ennyi Meg már nem fiatal fáj mindene panaszkodik nem tudna élni velem.

2012. jún. 14. 11:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Még bírd ki egy kicsit, aztán keress munkát és költözz el otthonról!
2012. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
mer az hogy banki ügyeket intézni vagy villainy gáz hivatalos dolgokat Stb. ô erre nem képes ha hívja a bank anyám kezébe nyomja hogy a feleségem ért hozzá ô intézi.
2012. jún. 14. 11:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez elég szomorú, mert anyukád meg beteg, és ő sem képes ezekre.

Vedd esetleg akkor te kézbe a dolgokat, amiket lehet.

2012. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!