Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » útál az anyám de már én is ôt...

útál az anyám de már én is ôt mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 vagyok lány bocsi a helyesírásomert de telefonról írok.

ez az egész 12 éves koromba kezdôdött. Akkor amikor anyám megismerkedett az internettel.AZóta neki csak az létezik szinte lese szarja a fejem.a napból 20-22 órát Ott tölt.mosni én mosok mindig,takarítani csak havi 1-2 szer ha jönnek hozzánk akkor teljesen idegbeteg less hogy hogy nézki a ház olyanok vagyunk mint a disznók.fôzni Kb naponta szokot de van mikor adaég mert annyira belemerûl az internetbe.volt olyan mikor tönkre ment a gépe és elvitték 3napra javítani NA akkor teljesen kikészült.

szinte megbolondúlt órdított sírt.és még az hogy semmire sincs pénz de erre hírtelen lett 15 ezer. amúgy nem dolgozik. tôlem szinte mindent sajnál még szinte az ételt is napi 2szer eszem reggeli vacsora és azt mondja hogy zabálok miért eszem annyit pedig reggeli 1 bögre tej egy szendvics kenyér margarin felvágott. van mikor csak tej Meg kenyér. vacsora ha van leves egy tányér és az elôre elosztott második. De ha van valami mindenért én vagyok a híbás órdít mocskol hogy rohadjak dögöljek Meg. már tejlesen kivagyok 12 évesen nagyon fájt hogy nem törôdött velem sose kérdeszte hogy vagyok mi történt a suliban a jegyeim se érdekelték hiányzott az ölelése a

törôdése de Mára már bele törôdtem hogy mosmár én szinte nem is létezem én vagyok mindenért a hibás én vagyok a rossz.


ESküszöm már azt várom hogy legyek 18 és El húzzak innen még ha az utcán is kell élnem.


2012. jún. 14. 10:23
1 2
 1/14 klopusz ***** válasza:
100%

Nincs valakid, aki befogadna? Apa, nagyszülő, keresztszülő, nagynéni?

Az lenne a legjobb megoldás Neked is.

Anyukád - véleményem szerint - beteg. Létező pszichológiai, pszichiátriai kategória az internet- illetve számítógép-függőség.

Lehet, hogy valamelyik tanárodnak vagy az iskola gyermekvédelmi felelősének lenne érdemes szólni, ők tudják, mit kell ilyenkor csinálni, milyen hivatalos szervekhez lehet fordulni.

2012. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Anyád beteg, persze ez sovány vigasz és nem mentség arra, amit csinál.Legalább kezeltetné magát.Egyrészt net függő, de már előtte kellett hogy legyen valami mentális vagy életvezetési problémája, különben ez nem alakult volna ki nála.Férje van?Kéne egy családtag, aki jól fenéken billenti, mikor a gép előtt tesped ahelyett, hogy törődne a lányával és kapna egy nyaklevest, mikor ok nélkül üvölt.Szerinte pár napon belül helyrejönne.
2012. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hol van apukád?


16 éves kortól dolgozhatsz. Pesten van egy diákszövetkezet (neten keress rá, nem emlékszem a nevére), akikről tudom, hogy alkalmaznak törvényesen 16 éveseket. Ezt azért írom, mert akkor tudsz picikét önállósodni ha van egy kis pénzed. Nem tudom mennyit adnak, de önálló életre lehet kevés, de jobb, mint a semmi.

2012. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
apám velünk él de szinte minding dolgozik és ô is beletorödött hogy ilyen anyu. sokszor vannak viták egyke vagyok a nagyszüleimet nem ismertem mert korán meghaltak. apám felöl vannak rokonok de sose tartották/tarjuk a kapcsolatott. és nagyon messze is élnek nem is ismerem ôket.
2012. jún. 14. 10:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Apád lesz a megoldás kulcs. nem hinném, hogy el van ragadtatva a nemdolgozó, idegbeteg, a kaját a szádban is megszámoló feleségtől.

Beszélj vele, érvelj, hogy miért nem jó neked. Ne csak egy tini utálom a világot hisztijének tűnjön, hanem egy komoly probléma felvetésének. Szerintem nyílt kapukat fogsz döngetni.

2012. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád beteg, és segítségre lenne szüksége. :(

Apukáddal jó a viszonyod? Nem tudod ezt vele megbeszélni? Sajnos ebben a helyzetben, úgy tűnik, csak rá számíthatsz. Nem tud neked zsebpénzt adni, hogy legalább uzsonnát tudj vinni az iskolába? Ő nem tud főzni, hogy megtanítson téged?

Hétvégéken sem ér rá beszélgetni, és kitalálni, mit kezdjetek anyukáddal?

Nem akar a legvégső esetben külön költözni, és vinni téged?

2012. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
gondolkodtam munkán de anyám biztos elvenné a pénz ezért nem is próbálom Meg mert nem akarom hogy " agyon verjen" mert nem akarom odaadni.
2012. jún. 14. 10:42
 8/14 A kérdező kommentje:

anyám rokkant nyugdíjas apám az 51 tölti nagyon késôi gyerek lettem

az apám Meg úgy mond nem lenne képes önnálló életre ebben a "modern" világban.

2012. jún. 14. 10:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát miért, most nem önálló? Ha anyukád nem csinál semmit, akkor tök mindegy, hogy ott van-e, vagy nem, nem igaz?
2012. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért költöznél az apáddal.

Meg mi az hogy életképtelen a modern világban?? Jelenleg ő az egyetlen a családban aki pénzt keres és anyáddal ellentétben nem a lakás 4 fala közt éli az életét.

2012. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!