Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat egyedül pestre?

Figyelt kérdés
Akar majd menni pár barátnőjével plázázni,busszal. Ti elengednétek? Nem igazán ismeri annyira pestet,de egy osztálykiránduláson is ő vezette az osztályt miután itthon megnézegette a térképet,és egyenesen oda is találtak. Elengedjem?
2012. jún. 8. 16:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Engem 14 évesen engedtek fel nagyvárosba, mert oda akartam menni középiskolába, és koliba mentem. Oké, h más a dolog, de 14 évesen egyedül felengedtek egy számomra teljesen idegen városba, úgy, h egész héten 2-3* telefonáltunk pár percet, tehát szülői felügyelet nem nagyon volt.Otthon meg ugye azt mondhattam volna, amit akarok (de csak igazat mondtam). Ha így elengedtek, akkor egy kis csavargást miért ne lehetne? Ja, és így akkor mentem plázázni, amikor csak akartam :)
2012. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
A zsebesekre azért készítsd fel. Ha jelentkezne amikor odaért, és jön haza, akkor elengedném.
2012. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
hat azert mondd meg neki,hogy idegenekkel ne álljon szóba,pont most volt h 14 évest csaltak el a plázából és el akartak adni.
2012. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen edzésre, 14 évesen már gimibe is oda jártam. Egyedül
2012. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ha tudják, hogy fognak eljutni a plázába (és nem túl bonyolult, nem 15 helyen kell átszállni), akkor a plázában nagy gond már nem érheti őket.
2012. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
óvatos-féltős típus vagyok, kisvárosból, helyismeret nélkül ne engedném el. más volna, ha itt élne és úgy szeretne elmenni otthonról egyedül pár órára a barátnőivel egy olyan városban, amit korábban már keresztül-kasul körbejártunk gyerekkorában. nem mondom, h ne engedd el, tényleg határeset, nem vagy rossz szülő, ha igent mondasz. én a sajátomnak nemet mondanék...
2012. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem is elengedett egyedül Pestre vásárolni 14 éves koromtól. Miskolcról mentem, eleinte kicsit aggódott, meg hívogatott (kb. akkor amikor meg kellett érkeznem, meg amikor megígértem, hogy nagyjából indulok haza). Még abban az évben a Szigetre is elengedett legjobb barátnőmmel egy napra. Soha nem csináltunk semmi hülyeséget.

Ha tudod, hogy megbízható miért ne engednéd el.

2012. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Engedd,engem is elengedtek 15 évesen,a nővéremnek vittem föl valami cuccot amit itthon hagyott. Térképet nyomtasson ki a környékről ahova menni fog,vigyen elég pénzt hogy ha netán elhagyná a jegyét vagy ilyesmi akkor haza tudjon menni,telefonja legyen feltöltve ha valami gáz történne oszt' hadd szóljon :D
2012. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
én elengedném plázába,diszkóba nem.
2012. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sok 14 éves jár vidékről fel minden nap iskolába, iskola után valószínűleg nem indulnak rögtön haza, elmennek erre-arra, szerintem nem lenne gond.

Beszéld meg vele, hogy felhív, ha odaértek, felhív nap közben, és ha indulnak haza. Nézzétek át együtt a térképet.

Készítsd fel, hogy idegenekkel ne álljon szóba (bár ha felelősségteljes, akkor ezt úgyis tudja), vegyenek mindenre BKV jegyet, mert az ellenőrök elég bunkók szoktak lenni azokkal, akiken látszik, hogy bizonytalanul bliccelnek...

2012. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!