Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted egy gyerek összetart...

Szerinted egy gyerek összetarthat egy kapcsolatot? (lent)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hibás a kérdés, de. Van x és y. Ők egy pár (legyen x a fiú, y a lány) x néha egy másik lánnyal van, legyen z. De ezt y nem tudjaXnek és ynak már van egy fél éves kisfia, de ha annyira szeretné x y-t, akkor nem csalná meg. Vagy ezt csak én gondolom így?
2012. jún. 7. 22:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

nem én vagyok z, hanem az ismerősöm, de nekem elmondta. Tudja, hogy nem elyes dolog, de ez van.

Kort és nemet is légyszi.

2012. jún. 7. 22:33
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vallom, hogy csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradni. Mindettől függetlenül a megcsalás a legbunkóbb dolog a világon. Tudta x, hogy nem szereti ő már y-t, mégis gyereket csinált neki. Ez a gusztustalan. Z-ről meg annyit, hogy lehetnék én akármennyire szerelmes, nem rondítanék bele egy család életébe. Ha engem akar, akkor öntsön tiszta vizet x a pohárba otthon, zárja le a kapcsolatát, és majd utána jöhet hozzám.

Azt meg borítékolom, hogy ha x-et képes volt így megcsalni, akkor z is erre a sorsra fog jutni...

2012. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Ez így kevés infó innen simán az jön le, hogy y nem foglalkozik x-el a gyerek születése óta x azért kavar félre.
2012. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

x megunta hogy y állandóan a babával van elfoglalva, és valószínűleg még a teste sem olyan mint régen.

z átmeneti gyorssegélyt nyújt, majd mikor y megint vonzóvá tud válni x számára, z repül a p.-ba.

A barátnőd ne ámítgassa magát, nem egyszer fordul ilyen elő.

2012. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
x+y nagyobb mint z
2012. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ha két ember nem szereti egymást, akkor lehet nekik 8. gyermekük is akkor sem fognak együtt maradni. elég szomorú hogy napjainkban ilyen problémák vannak. de ez betudhato annak is, hogy "modernizálodi kell" felfogást hirdetnek, aminek a családok felbomlása a vége és a szeretet lényegtelenné vált kihült az emberekből. ez azért is rossz mert a társadalom legkissebb egysége a család, és ha azok nem stabilak a társadalom is felbomlik. ezért tartunk itt a világban!!!!
2012. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Z tudja, hogy ez nem szép dolog. Viszont már a gyerek megszületése előtt is előfordult ez a "baleset" vagy minek hívjam.
2012. jún. 7. 23:13
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem csak a gyerek miatt maradhat a párjával.Úgy van vele hogy amíg a párja otthon van a gyerekkel addig ő megy kúrogatni.Ha nem jön össze semmi akkor jó lesz a párja is.Ennyi.Ja és ugye mondanom se kell hogy egy kicsit sem szereti a párját az ilyen férfi
2012. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

Bár úgyse hiszitek el, de sok férfi képes úgy félre menni, hogy szereti a másikat, csak nem bír a vérével.

Természetesen ez nem menti fel őket a tettük alól.

Egy gyerek nem tartja össze a kapcsolatot, csak akkor, ha ott minden rendben van. Itt nincs, ki tudja miért, sok ok állhat a háttérben.

2012. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#9


Dehogynem,hány olyan eset van hogy kényszerből vannak együtt csak azért mert sajnálják a gyereket

2012. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!