Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a feltevés...

Mit gondoltok erről a feltevésről?

Figyelt kérdés
A férjek jelentős része azt hiszi és vallja is azt, hogy aházasság alatt született gyermek tőle van. Majd váláskor amikor már anyuci lenyúzza a bőrt is a férjről a gyermek érdekében hivatkozva. Meg sem gondolnák sokan, hogy nem is biztos, hogy az ő saját gyermekük érdekében történik minden. Főleg ha a férj a házasság alatt nem is volt rossz. Ezt arra föl mondom, hogy sok olyan eset van , amikor csupán ok nélkül elválnak, vagy kreált okkal. Majd válás, ott ami belefér alapon. Ráadásul miért is természetes a bíróságnak, hogy a férj a gyermek( ek) apja.
2012. jún. 5. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"a férfiak jelentős része hiszi és vallja".....

talán mert jelentős részben ez tényleg így is van? sajnálom ami veled történt, de szerintem ez sokkal inkább ritka kivétel, mint általános dolog

2012. jún. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnos az tény, hogy sok gyermekről nem derül ki, hogy az apja nem a vérszerinti. Az is tény, hogy sok esetben pont alegértelmesebb férfiakkal történik ez meg. Akik tiszta szívből a családjzknak élnek és , szeretik a gyermekeiket, föl sem merül bennük, hogy a feleség miért emleget sokat egy kollégályát, miért marad soká dolgozni. Csak ugye ez nagy gyermekeknél már érdekes, ahol érzelmi kötődés már mélyebb. Az sem mindegy ha kiderül , akkor mi lessz a gyermek( ek) sorsa. azért ott jogi oldal is van, ráadásul arról a nőről akiről kiderül, hogy mástól van agyermek, annak nem igazán lessz többet szerencsés élete.Az is nagyon gáz, ha egy feleség félrelép. de az mégnagyobb baj ha gyermek is születik belőle. AZ OLYAN NŐ SOHA NEM FOGJA TISZTELNI A FÉRJÉT.
2012. jún. 6. 15:18
 13/14 A kérdező kommentje:

Akkor talán érdemes lenne olykor aválást , esetleg egy gyermek születését vizsgálattal kezdeni amennyiben afélrelépés lehetősége fönn állt. SAjnos már atv-ben is foglalkoztak ezzel. Elég nagy szégyen ha egy nő ha félrelép akkor abból gyermek is lessz. Más félre lépni és más gyermeket csinálni. De az is nagy szégyen ha egy férj , vagy más férfi teszi ezt.

Én soha nem csaltam volna meg és nemn is tettem. De az is tény, hogy nagyon sok férj félrelép. De a kérdés az ha mi lessz ha kiderül a félrelépés. A gyeremk neve másra kerül, de az nagy gáz ha annak is van családja.

2012. jún. 6. 18:22
 14/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy nálad ezt történt még nem jelenti azt, hogy csak úgy általánosíthatsz.
2012. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!