Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes ferfiaknak miert nem jo...

Egyes ferfiaknak miert nem jo semmi sem?

Figyelt kérdés

Persze tisztaban vagyok azzal, hogy vannak ugyan ilyen tipusu nok is.

Sokszor azt veszem eszre, hogy a ferfiaknak soha nem jo semmi, mindig mindenben a hibat kapjak. A szex teren, ha nem kapjak meg amit es ahogyan akarjak mar rogton jonnek a lelki zsarolasokkal, hogy a lany nem is szereti, meg ilyenek.

Ugyanakkor a lanynak nem engednek meg semmit (nem sminkelhet, nem oltozkodhet sajat izlesere), merthat akarhova kimegy az ajton (legyen az iskola, munkahely) csak megcsalni akarja a parjat.

Raadasul ki kell szolgalni oket, mint egy kiralyt, mert ok nem tudnak semmit megcsinalni maguktol, es mindezek utan semmisem tetszik nekik, amit eleje raknak.

Es arrol ne is beszeljunk, hogy neha neha eljar a kezuk, ossze vissza fenyegetoznek, es csak azert feltekenykednek, mint az orultek, hogy sajat hutlenseguket leplezzek.


2012. jún. 4. 15:06
1 2 3
 21/28 MadameViciouse ***** válasza:
52%

Te milyen korban élsz Kérdező?

Eljár a kezük?Na még az hiányzik, hiába nő vagyok, ha ilyet tenne a párom azt egy életre megemlegetné, akármennyire szeretem.

Egyébként rossz férfiakat választasz.Biztosan akadnak ilyenek, de nem mind.

A másik meg, hogy megszabja, hogy mit vegyek fel, hogyan sminkeljek?Háhá na persze.Nem vagyok én rabszolga.Ha olyan buta vagy , hogy ezt hagyod, meg is érdemled már bocsi.

Állj már a sarkadra!!

2012. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a szóban forgó hölgyemény, hanem az unokatestvérem.
2012. nov. 6. 13:28
 23/28 anonim ***** válasza:
92%

Ismerős...volt "szerencsém" egy darab ilyen paraszthoz! Hát mint mondjak, ahogy elkezdődtek a kis baromságai, már faroltam is kifelé a kapcsolatból. Eleinte szép szóval, aztán csúnyán, de kb.még a szakítás után 1 évvel sem bírta felfogni, hogy ninics rá szükségem. Még akkor is kaptam a hülye sms-ket, hogy nélküle én egy senki vagyok...csak azt nem értem, ha senki vagyok, akkor neki minek kellettem annyira? Kisebbségi komplexus az nagyon befigyelt nála, akkor is igazat kellett neki adnom, ha qrvára nem volt igaza.

Jobb az ilyenből menekülni! Még mielőtt valamelyik esti híradónak lesznek a témája!

2012. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
80%

Férfiként írom:

Teljesen igazad van, vannak nem normális férfiak.

Viszont minden esetben megtalálja a zsák a foltját,

tehát pont ugyanannyi nem normális nő is kell a dologhoz.


Ugyanis a normális ember nem ilyen párt keres, legyen az nő, vagy férfi!!

2012. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
5%
Azért mert a nőknek kizárólag ilyen férfiakra vannak igényeik!Normális férfi senkinek sem kell.Hát akkor tessék,szagoljátok azt amit letéptetek és ne itt sirdogáljatok!
2012. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Részint a nevelésből adódik, részint defekt.


Ugyanilyenek azok, akiknek bármekkora összeg is van a számláján, nem elég nekik.


Az a közös bennük, hogy érdemes őket elkerülni.

2012. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen hapsinak saját magával van gondja. Saját magát leértékeli. Nos én visítva szaladnék el tőle. Nem vele élni! Ajánlani kell neki idegorvost. pszichológust. Nem bízik magában, és másokban sem. Mindenki magából indul ki. Bár akár milyen lelki tanácson vesz részt, kutyából nem lesz szalonna. Lépj tovább, mielőtt te is idegbeteg leszel! Ilyen pasit találsz egy tucatot is
2012. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Azért mert a nőknek kizárólag ilyen férfiakra vannak igényeik!Normális férfi senkinek sem kell.Hát akkor tessék,szagoljátok azt amit letéptetek és ne itt sirdogáljatok!"


Köszönjük az objektív ténymegállapítást :)

2012. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!