Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes ferfiaknak miert nem jo...

Egyes ferfiaknak miert nem jo semmi sem?

Figyelt kérdés

Persze tisztaban vagyok azzal, hogy vannak ugyan ilyen tipusu nok is.

Sokszor azt veszem eszre, hogy a ferfiaknak soha nem jo semmi, mindig mindenben a hibat kapjak. A szex teren, ha nem kapjak meg amit es ahogyan akarjak mar rogton jonnek a lelki zsarolasokkal, hogy a lany nem is szereti, meg ilyenek.

Ugyanakkor a lanynak nem engednek meg semmit (nem sminkelhet, nem oltozkodhet sajat izlesere), merthat akarhova kimegy az ajton (legyen az iskola, munkahely) csak megcsalni akarja a parjat.

Raadasul ki kell szolgalni oket, mint egy kiralyt, mert ok nem tudnak semmit megcsinalni maguktol, es mindezek utan semmisem tetszik nekik, amit eleje raknak.

Es arrol ne is beszeljunk, hogy neha neha eljar a kezuk, ossze vissza fenyegetoznek, es csak azert feltekenykednek, mint az orultek, hogy sajat hutlenseguket leplezzek.


2012. jún. 4. 15:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok híve annak, hogy a szülők beleszóljanak a gyerekük kapcsolatába, de azért, ha már 14 évesen hagyták odaköltözni, legalább azóta kidobhatták volna. Ugyanis joguk van eldönteni, kit engednek a házba, és kit tartanak el. A pasi veri a lányt, ők meg még etetik, normális az ilyen?
2012. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
Amit leírsz, az már klinikai eset.
2012. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
Nahát, mintha a páromról beszélnél. Illetve a mai naptól az exemről...
2012. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes, hogy az én baráti körömben egy srác sem ilyen, sőt a tágabb ismerősi körömben sem találkoztam ilyennel (mondjuk, én nem is szoktam tahókkal haverkodni).


Amúgy amondó vagyok, hogy az ilyen lelki roncs, kapcsolatfüggő nők/lányok megérdemlik a sorsukat. Rengeteg normális férfi van, aki ha találna egy szép, aranyos lányt, akkor a tenyerén hordozná. De az ilyen lányok ezt balf@szságnak érzékelik, nekik az a "menő-macsó", aki zsírfoltos felsőben, izzadságszagúan, részegen követeli a feketén napszámba járó "uruk", hogy napi 2x térdelve adjon neki a csaj orális gyönyört, majd a végén még kétszer jól pofán is vágja, hogy éreztesse, ki hordja a nadrágot...

És a lány még pincsikutyaként lesi minden óhaját is, szóval tényleg nem tudom sajnálni az illetőt.

2012. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Biztos hallottad a mondást, hogy mindenki maga vonzza be a párját. Ha te ilyen pasikkal jössz össze, akkor igen mélyen nézz magadba, mert biztos hogy benned van az x faktor, ami összehoz velük. Én soha életemben nem ismertem ilyen alakot, de ha ismertem is volna, azonmód lapátra tettem volna, amint csak a negyede kiderül azoknak amit leírtál. Aki meg bennemarad egy ilyen rossz párkapcsolatban az meg is érdemli.
2012. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%

Ők ugyanígy gondolkodnak rólunk. Mi megértjük magunkat, mert én én vagyok, te te vagy. Nők vagyunk, ezért megértjük a másikat. De egy férfit nehéz nekünk megérteni, ahogy nekik is nehéz minket megérteni.


Sajnos eddigi életem során én is sok rosszat tapasztaltam a férfiakról. Több rosszat, mint a nőkről. (most általánosságban beszélek itt mindenkiről, nem csak a párkapcsolatokról)


Hogy ez miért van, nyilvánvalóan van oka, de megfejteni úgy sem tudjuk.

2012. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Shaddark ***** válasza:
96%

Én csak blogokon olvasok ilyeneket.

Amúgy a féltékenység színtiszta önzés, aki féltékeny az nem a másikat félti hanem a saját egóját. Minél inkább tárgyként, saját tulajdonként viszonyul valaki a párjához annál erősebb lehet. A bizalom viszont szeretet alapú.

Olyanokat mint a posztban el kell engedni minél hamarabb. Sajnos a nők a domináns, férfias férfit keresik ezért hajlamosak az ilyen típust bevonzani. A "jó fiúk" nem produkálnak ilyen dominancia-jegyeket amivel nagyobb esélyük lenne felszedni egy lányt ezért (ha csak nem tanulják külön meg) hátrányban vannak csajozáskor. Ezért futnak a nők sűrűbben össze bunkókkal, de ha képesek felismerni és elhajtani akkor hamarabb összejöhetnek azzal aki meg is érdemli őket :)

2012. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki az ilyen eltűri, az meg is érdemli a sorsát.
2012. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
88%

Basszus mintha magamról olvasnék...

Persze a kezem sosem járt el és nem is fog!

Gyerekkoromban mindent megkaptam ez tény, lehet benne valami...

Lecci azert ne pontozzatok le :( vagy, ha akarjatok...

2012. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%
Vannak ilyen emberek, lehetőleg nem szabad velük kapcsolatba bonyolódni, ha meg már úgy sikerült, akkor jobb minél előbb megszabadulni tőlük.
2012. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!