Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes ferfiaknak miert nem jo...

Egyes ferfiaknak miert nem jo semmi sem?

Figyelt kérdés

Persze tisztaban vagyok azzal, hogy vannak ugyan ilyen tipusu nok is.

Sokszor azt veszem eszre, hogy a ferfiaknak soha nem jo semmi, mindig mindenben a hibat kapjak. A szex teren, ha nem kapjak meg amit es ahogyan akarjak mar rogton jonnek a lelki zsarolasokkal, hogy a lany nem is szereti, meg ilyenek.

Ugyanakkor a lanynak nem engednek meg semmit (nem sminkelhet, nem oltozkodhet sajat izlesere), merthat akarhova kimegy az ajton (legyen az iskola, munkahely) csak megcsalni akarja a parjat.

Raadasul ki kell szolgalni oket, mint egy kiralyt, mert ok nem tudnak semmit megcsinalni maguktol, es mindezek utan semmisem tetszik nekik, amit eleje raknak.

Es arrol ne is beszeljunk, hogy neha neha eljar a kezuk, ossze vissza fenyegetoznek, es csak azert feltekenykednek, mint az orultek, hogy sajat hutlenseguket leplezzek.


2012. jún. 4. 15:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
mert telhetetlenek őt úgy nevelték mikor még kicsi volt hogy bármit megkapott és ez felnőtt kórban így nyilvánul meg hidd el nem mindenki ilyen
2012. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Semmi sem, meg mindig, meg örökké...ilyen nincs. Mert nem minden fekete, vagy fehér.

Ez a kérdés egy merő általánosítás.

Valóban, van olyan, hogy a férjem feszült, akkor belekötne az élő fába is, de ettől még nem mondanám azt, hogy neki nem jó semmi sem :)))

Kedves kérdező nyugodj meg, nincsenek ennyire végletek.

2012. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mindenki ilyen, de néha eléggé lehangol, hogy olyan sok embernél tapasztalom ezt a fajta magatartást.
2012. jún. 4. 15:21
 4/28 A kérdező kommentje:
De bizony vannak. Volt alkalmam megtapasztalni sajnos. És amit leírtam az még a jobbik változata ennek.
2012. jún. 4. 15:24
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan vannak ilyenek (bár én személyesen nem ismerek egyet sem, mindig csak hallok róluk), viszont feltehetően nincsenek összeláncolva a párjukkal, amiből arra következtetek, hogy a párjuknak is kielégül valamilyen igénye egy ilyen kapcsolatban, különben lelépnének. Azt meg mindenkinek magának kell tudnia, miért cserébe mit visel el, minek mi az "ára" nála, illetve az is lehet, hogy van, aki élvezi ezt az egészet...


Részemről rém egyszerű: mivel nem kötelező ilyen kapcsolatban élni, és én nem akarok ilyen kapcsolatban élni, nem élek ilyen kapcsolatban.

2012. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Csak sajnos neha nagyon nehez megszabadulni az ilyen emberektol, mert sok mindenre kepesek.
2012. jún. 4. 15:35
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Nos ezért nem kell naivnak lenni az elején - persze ez nem egy tanítható dolog, vagy jó emberismerő vagy, vagy nem vagy az. Valami oka csak van, hogy az ilyeneket vonzod.

Egy okos nővel például jobban bánnak ÁLTALÁBAN. Pont azért, mert sok férfinak nem kell okos nő. Akinek meg az kell, az úgy is bánik majd vele. Mert tudja, hogy bármikor repülhet. És ez oda-vissza igaz. Nálunk sose volt ilyen "nem sminkelhetsz", "nem jó a szex", "megverlek, ha elhagysz" dolog. Ez minden, csak nem normális... akkor inkább egyedülálló legyen az ember. Nem kell mindenáron macsóval együtt lenni, mert az vissza szokott ütni.

2012. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

- érzelmileg zsarol,

- megtiltja, hogy úgy öltözz, ahogy szeretnél,

- ki kell szolgálni

- és még meg is üt?

Ne már, ezek közül már egy tényezőért is lapát járna. Az összesért együtt meg szívlapát.

2012. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Barátnőm párja is ilyen, én megmondtam neki, hogy hülye, hogy vele van, de annyira kis buta, hogy már bele van dumálva, hogy nélküle semmit nem ér a csajszi...

Ha panaszkodik már meg se hallgatom, ez megy évek óta...

2012. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nekem egyik lanyismerosom van egy ilyen fiuval 14 eves kora ota. Mikor kilencedikes volt, a fiu odakoltozhetett a lanyhoz (a lany a mai napig a szuleivel el), es hat azota szegeny lanynak nem rozsas az elete. A lany nem is lassa a fiu fizeteset, habar a fiunak az egvilagon semmire sem kell gondja legyen (ertsd ezalatt a havi rezsit, a kajat, a pakolast a munkaba, meg mindent), es meg a lanyt is a szulei tamogatjak, most is meg elvegezte a foiskolat. Es meg csak 23 eves a lany.
2012. jún. 4. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!