Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha külföldön, a magyar nagyköv...

Ha külföldön, a magyar nagykövetségen kérek másolatot a születési anyakönyvi kivonatomról, akkor ahhoz már nem kell felülhitelesítés, ugye?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a konzulatus nem ad ki masolatot a szuletesi anyakonyvi kivonatrol, azt csak otthon tudjak kiallitani. Viszont meghatalmazassal siman kiadjak otthon barkinek, es az illeto el tudja postazni neked. Felulhitelesiteni pedig csak olyan dokumentumokat kell, amelyek le lettek forditva. Otthon mar az EU-s szabalyoknak megfelelo anyakonyvi kivonantot adjak, igy azt nem kell forditatni. Legalabbis nekem szo nelkul elfogadtak az olaszok.

Szerintem hivd fel oket, mert ok pontosan el tudjak neked mondani, hogy mi a teendo.

2012. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csak Magyarorszagon kaphatsz konzulatusnal nem.

kell a felülhıtelesıtes elötte a hıteles fordıtasa Orszagos Fordıto Iroda altalı fordıtas amıhez csatoljak majd az eredetıt es utana kerheted az apostıllet ra..


[link]

2014. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!