Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromat nem érdekli a való...

A páromat nem érdekli a való élet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem március óta nincs munkám (leépítés), a párom meg 2 hete felmondott, mert apám beígérte, hogy bejuttat minket a munkahelyére, ami viszont még nem biztos (írtam már ki erről kérdést). Ráadásul a felmondását is olyan b*szmén rendezte, hogy munkanélkülit sem kap 1 hónapig.

Mondtam neki az előbb, találjuk ki, mikor szólunk a tulajnak, illene időben informálni. Ha apám által ígért munka bejön, ott leghamarabb 1 hónap múlva kezdhetünk, de az másik város (30km), át is kell cuccolni, mert bútorozatlan albiban lakunk, vannak bútoraink, és albérletet is kell ott keresni. De nem egyszerű, hisz még nem biztos az állás, ugyanakkor ide már nem köt minket semmi. És ő nem hajlandó foglalkozni ezzel, ha kérdezem: "Mittomén" a válasz. Sz*rik mindenbe. Mióta itthon van, a COD, filmnézés az megy, de a valóság nem izgatja, majd lesz valahogy - ez a jelszava. Én meg kétségbe vagyok esve, mi lesz. Az anyagi része még nem is olyan gáz, mert van tartalékunk, de nem akarom, hogy feléljük. Inkább az idegesít, mi lesz a közeljövőben. Hogy lépjünk-e hó végén abba a másik városba, lesz ami lesz, vagy várjunk?

Senkinek nem kérhetem ki a véleményét a közelemben, mert mindenkinek hazudunk. A szüleinek azt fogja kamuzni, hogy mai nappal kirúgták, az én szüleimnek szintén ezt kell mondani. (én mondjuk nem is merném apámmal közölni, hogy mit művelt, mert egy életre leírná) Tudnátok tanácsot adni, hogyan legyen? A tulajnak mit mondjunk, ha pár nap múlva jön a pénzért?

Párom most elrohadt itthonról, mondván: "egy nyugodt napja nem lehet az embernek" Mindig ezt csinálja, ha vita van, elmenekül, mert úgy meg van minden oldva.


2012. jún. 1. 17:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
*Közben majd' két óra távollét után hazakeveredett és most nem szól hozzám. Én sem őhozzá.
2012. jún. 1. 18:45
 12/18 anonim válasza:
52%
Kérdezd már meg nem e akar Battlefieldezni?
2012. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

Te sem őhozzá.

Köszönjük, meg van a válasz.

Inkább kommunikálsz a gyikon mint a tulajdon férjeddel...

2012. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi!

Nem ide szántam:)

2012. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Kérdezd már meg nem e akar Battlefieldezni?"


Nem indul el a vacak laptopján, már ha a 3-ra gondolsz. Vagy csak hülye hozzá, hogy feltelepítse, nem ért a gépekhez, én csináltam meg a COD-ot is, hogy tudjon multizni. Én marha...

2012. jún. 1. 19:14
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha meg futja a tartalekbol, kicsit dacoskodjatok meg! :)

Ha nem erdekli a valo vilag, akar költözz be a Valo Vilagba! :D Na jo, csak vicceltem, ez a legkör elöfordul mashol is, es par ora mulva is valtozhat, tudom...

Hosszabb tavon gondolkodva: nagymama, (akar tavolabb) elö rokon (atmenetileg), baratnö, regi iskolatars, ismerös? Elöbb munkahelyet keresnek, ehhez igazitanam a lakasmegoldast.

18.09

2012. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A nagymama szóba jöhetne, ha ott összejönne a munkalehetőség (az is tervbe volt véve, mármint abban a városban egy munkahely, de az jelenleg nem aktuális), úgyis egyedül lakik egy kétszobás lakásban, neki is csak jó lenne. Ha onnan kapnék visszajelzést, mennék, az biztos. A fizetés is jobb, mint máshol.

Köszönöm a segítségedet, nagyon sok hasznosat írtál! És persze a többieknek is köszönöm!

2012. jún. 1. 19:22
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Még a játékát is te teszed rendbe? :-))) Ez nem sérti a férfiúi önérzetét? Egyébként látom, képben vagy a lövöldözős játékok területén.
2012. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!