Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszapörgethetnéd az élet...

Ha visszapörgethetnéd az élet kerekét, most 20 éves lennél, mi tennél? Vagy mit tennél máshogy, mint akkor?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kimennék egy évre külföldre tanulni vagy dolgozni. Iszonyatosan bánom, hogy nem voltam elég bátor hozzá. Most két gyerekkel ezt már nem tehetem meg. A férjemnek talán lenne lehetősége a munkahelyéről egy éves "kiküldetésbe" menni, unszolom is, hogy akkor menne az egész család, de az már nem lenne ugyanaz, mint függetlenül.

Ha pedig most lennék 18, nem magyar szakra iratkoznék be, hanem keresnék valami piacképesebb szakmát. Diplomával egy telefonos ügyfélszolgálaton dolgoztam, rosszul vagyok a gondolattól, hogy a gyes után vissza kell mennem oda.


27/N

2012. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Többet tanulnék, kevesebbet innék alkoholt. Nem bíznék meg az emberekben vakon, nem adnám ki magamat.

Büszke lennék a tehetségemre és nem hagynám, hogy pár "barát" és az apám a földbe tapossa az önbizalmamat, önbecsülésemet.

Ennyi.:)

2012. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szintén kimennék külföldre dolgozni.
2012. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hagytam volna ott az állásom(mondjuk ez nem csak rajtam mult,de talán ha jobban erőszakoskodom)Rögtön összeházasodtam volna a párommal és elkezdtünk volna probálkozni a babával.

Akkor talán lehettem volna fiatal anyuka.Sokáig probálkoztunk mire összejött a lányunk.

2012. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Életem legrosszabb döntéssorozatát megváltoztatnám....
2012. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Semmit,ugyanazt csinálnám,ennél több élettapasztalatot nem tudtam volna begyűjteni másképp.Akik akkor jókislányok voltak,most siránkoznak hogy unalmasan telt az életük.
2012. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen már két éve férjnél voltam, de akkor már nagyon boldogtalanul... nem várnék még 15(!) évet, hanem elválnék...
2012. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
megszöktem volna otthonról
2012. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresném azt a pasit, aki most a férjem, és már akkor összejönnék vele. Nem hordoznánk akkor mindketten egy-egy keserves válás minden rossz emlékét. És mindkettőnk élete sokkal boldogabban alakulna, anyagilag is jobban járnánk.
2012. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1 félév után otthagynám a főiskolát. (mivel 20 évesen pont az első félévnél tartottam)

Beiratkoznék egy tanfolyamra, meg tanulnám az angolt 1000-el.

Nem állnék szóba azzal a majommal, akinek életem eddigi legtöbb fájdalmát, álmatlan éjszakáját "köszönhetem".

Egyenlőre ennyi.

2012. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!