Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszapörgethetnéd az élet...

Ha visszapörgethetnéd az élet kerekét, most 20 éves lennél, mi tennél? Vagy mit tennél máshogy, mint akkor?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, mindent ugyanugy csinalnek. Talan egyetlen egyet valtoztatnek meg, Eletem Nagy Szerelmevel a kacsolatot nem szurom el akkor anno 19 evesen. De ki tudja akkor hol lennek ma. 25 eves koromig tanultam - ma is ugy tennem. Utana beutaztam a vilagot. Igy jott az otlet - kitelepules a vilag masik felere 27 evesen. Elolrol kezdtem mindent es felepitettem egy karriert, biztos anyagi hatteret. 30as voltam mikor megismertem a ferjem es szultem. Kislanyunk egy stabil kornyezetbe szuletett mind erzelmileg es anyagilag.

Tehat ha most 20 lennek ugyanugy tennek. Tanulnak, utaznak, es szerencset probalnek egy kulfoldi orszagban, majd csaladalapitas amikor biztositottak a feltelek.

Igy nem sovargok h mi lett volna ha, es elmondhatom h elertem mindazt amirol almodtam tini koromban. Szerencsesnek erzem magam, es mikor kiakadok vmin figyelmeztetem magam erre.

2012. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11-es:

Mit tanultál és hova költöztél?

2012. máj. 31. 16:12
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresném a férjem, és elmondanám neki, hogy esze ágában se legyen hitelt felvenni, mert nem sokára válság lesz, és mi szívjuk meg!
2012. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!