Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a nővérem...

˙ˇ˘°♥ღAngelღ kérdése:

Mit tegyek, ha a nővérem pasija (Ádám) nem hagy a nővéremhez jutni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csináljak, ha a nővérem(17 éves) nem foglalkozik velem, mert a hülye pasija folyton elrángatja mellőlem. Sajnos nem velem lakik, hanem elköltözött, de egy gimibe járunk,(és a pasija is)és ha esetleg szünetben beszélgetünk, akkor odajön a fiúja, és elvonja a figyelmét rólam. Ilyenkor legrosszabb esetben elmegyek, de akkor meg rámászik a tesómra, szóval ez sem megoldás. Próbáltam már célozni rá, hogy elhanyagol, de így sem foglalkozik velem eleget. Csak hogy értsétek miről van szó írok egy arányt: Hétköznap legjobb esetben velem 1 órát tölt(összesen), a fiúval pedig 4-5 órát. Hétvégén van, hogy felém se néz mert egész hétvégén "vele" van. Néha azt érzem szörnyen irigykedek arra a fiúra.

2012. máj. 30. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Ő a párja, te a húga. Szerelmes.

Miért kellene állandóan a te lelkedet pátyolgatnia?

2012. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért költözött el a nővéred? Elváltak a szüleid? Azon felül, hogy elmondod ezeket a nővérednek(de ne támadd a fiút, mert ha szerelmes, akkor csak rosszabb lesz), hogy bátn téged ez, elhanyagol, stb., nem nagyon tudsz mit tenni. Hívd el esetleg moziba, hogy tartsatok csajos estét(tehát pasi kizárva), próbálj olyan programokat csinálni, ahol ketten vagytok. Mondjuk ha valami bizalmas, akkor mondd ezt a nővérednek és akkor biztos elküldi a pasiját arra a 2 órára.
2012. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindkettőtöknek a választ! Az első válaszról az a véleményem, hogy teljesen igaz, mert én is tudom a nővéremről, hogyha szerelmes, akkor nincs az eszénél, de nekem mégis jólesne némi kis törődés. Legalább csak egy kicsi.
2012. máj. 31. 10:54
 4/9 A kérdező kommentje:
A második választ is köszönöm, elgondolkodtam rajta, és tök jó ötlet egy ilyen mozi kettesben.Amúgy meg igen a szüleim elváltak, azért költözött el. A fiút pedig nem szokásom bántani, de nem biztos, hogy amikor meglátom, akkor mindig le tudom vetkőzni az arcomról azt a fintort. De nem azért, de gondoljatok bele, hogy mit érzek: Teljes mértékben úgy gondolom, hogy azt a fiút sokkal jobban szereti, mint a saját húgát. Ez esik a legrosszabbul...
2012. máj. 31. 11:01
 5/9 anonim válasza:
Nem jobban szereti, csak másképp. De sztem ez teljesen természetes,h a szerelmével többet van mint veled. Próbálj vele beszélni erröl,h te igényelnéd,h többet legyen veled.
2012. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Emiatt ne legyél rá féltékeny.Téged is szeret,csak most jött egy ember az életében,aki talán örökké ott lesz neki, és ezért szeretne minden pillanatot vele tölteni.(:
2012. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá. Nekem a párom sokkal de sokkal fontosabb mint a testvérem,ha pedig gyermekem.születik,ő lesz mindenek felett. Talán majd a kicsire is féltékeny leszel? Számára sem te vagy a világ középpontja. Nőj fel!!
2012. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindegyik nagyon hasznos volt, némelyikbe kicsit ijesztő belegondolni, de mégiscsak ez az igazság....
2012. júl. 26. 07:38
 9/9 anonim ***** válasza:
nem azért,de az tényleg nem jó,ha a tesójával kb 1 órát van egy nap,és akkor is elrángatja onnan vmi ficsúr!
2013. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!