Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt?

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban nem volt velem az apukám, mert anyám eltiltotta tőlem. Nyolc évesen találkoztam vele újra, és annyira megszerettem, hogy legszívesebben sohasem engedtem volna el. Tizenhárom-tizennégy éves korom között nagyon keveset láttam, mert bekamaszodtam. Eddig minden hapsim rá hasonlított valamilyen szinten. Vagy a beszédstílusában, vagy a stílusában, viselkedésében, az öltözködésében, arcilag, vagy gondolkodásilag, de mindegyikben volt olyan, ami apura hasonlít.

Most tizenhét éves vagyok, és ma a barátnőmmel kimentünk a Margit-szigetre. Azelőtt a szálloda előtt mentünk el villamossal, ahol apu dolgozik taxisként. Amint megláttam a villamos ablakából, eleredt a könnyem, és sírni kezdtem, mégis boldog voltam, hogy láthatom. Már vagy 2 hónapja nem láttam. Visszafele is ugyanez történt.

Miért történik ez velem? Miért keresem mindegyik pasiban az apukámat?


2012. máj. 30. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert szereted és mert hiányzik. Miért nem veszed fel vele a kapcsolatot?
2012. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van. Telefonálj neki, ha nem mered személyesen megkeresni és mondd meg neki, hogy nagyon hiányzik és nagyon szereted. "Apa, nagyon boldog lennék, ha átölelhetnénk egymást" Csak ennyit mondj, vagy írj neki.
2012. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!