Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párterápia használt valakinek?

Párterápia használt valakinek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én jártam ilyenre. Nagyon meg kell nézni kihez mész. Alapvetően volt egy-két jó gondolata a pszichológusnak, de nagyon sokszor több kárt okozott nekem mint hasznot. És nagyon drága volt, a vége felé meg már egyértelműen a lehúzás ment.
2012. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivel tudott kárt okozni?!
2012. máj. 30. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok miben okozott kárt.
2012. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Huhh, hát ezt nehéz így elmondani mert ismernetek kéne a hozzá tartozó történeteket. De pl. porig alázott néhányszor úgy, hogy sírva fakadtam. Szerinte pl. az teljesen rendben van ha egy férfi megveri a feleségét féltékenység miatt, mert miért viselkedik úgy a nő. Ellenkező esetben ha a nő volt féltékeny, akkor a pasi ne reagáljon rá...Aztán az is természetes volt, hogy ha egy férj megrugdalja a feleséget mert az a férfiaknál azt jelenti, hogy félnek valamitől és így vezetik le. Hát köszi. Aztán kérdezett a gyerekeimről, és rögtön én lettem a sz*r anya. Pedig nem vagyok az semmilyen tekintetben. Aztán elővette az anyámat meg apámat de ez már hosszú sztori lenne, lényeg, hogy ott is akkora baromságokat mondott, hogy na. Aztán sokszor nem tudta kik vagyunk, nem emlékezett miről beszéltünk, összekevert más párokkal. Hát ilyesmik.
2012. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nos, én szakembernél képzeltem a párterápiát...:) Az oké, hogy nem mindig olyat hallunk, amit szeretnénk, és biztosan vannak kemény pillanatai egy ilyen terápiának, de szerintem te rossz helyre kerültél...
2012. máj. 30. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerősömék voltak párterápián, mikor fény derült, hogy mindkettőnek huzamosabb ideje házasságon kívüli kapcsolata van. Jártak x hónapot, nem vezetett eredményre. Szétköltöztek, majd egy év után újra összeköltöztak, "próbáljuk meg újra" felkiáltással. 2-3 hó után mégis válnak.
2012. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! talán ez is olyan, hogy ha már nincs esélye két embernek együtt, akkor ez sem segít, ha pedig még van, akkor e nélkül is van... Mi szerencsére még abszolút hűségben élünk, igaz egymással sem nagyon szexelünk:)
2012. máj. 30. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem addig kell keresni, amíg jót nem találtok. Én is így jártam a mentális szakemberrel, akihez járok. Ne adjátok fel! Külső segítség sokat jelenthet, hidd el.
2012. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Első vagyok. Ez egy szakember volt akiről írtam. Egy budapesti kórház pszichiátriáján tevékenykedik hivatalosan, otthonában pedig magánban. Én azért mentem oda mert a barátnőm őt ajánlotta. Náluk a férj félrekavart ezért mentek hozzá. Másfél évig jártak hozzá, dobálták hetente a húszezreket neki, persze a ,,szakember" előre megmondta, hogy ez hosszú lesz. A férj ugyanúgy kavart mással ezidő alatt, és most válnak. Én úgy látom ez a párterápia dolog olyan, hogy pszichológusok pénz keresnek kétségbeesett embereken, de segíteni nem tudnak. Csak egy ideig reményt adni.
2012. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze tudom,csak ironizáltam a "szakemberrel":)
2012. jún. 1. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!