Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pécsen párterápia?

Pécsen párterápia?

Figyelt kérdés

Sajnos odáig jutott a kapcsolatunk, hogy szükségesnek érezzük egy terapeuta bevonását, mert ketten képtelenek vagyunk megbirkózni a gondokkal. Túl vagyunk több szakításon, mindig elbúcsúzunk egymástól, aztán egymásra találunk, és minden szép egészen addig, amíg ki nem mondjuk, hogy együtt vagyunk.


Volt már valaki ilyenen? Milyen árra számítsunk?

Köszönöm a válaszokat.


22L, 21F



2012. jan. 5. 06:14
 1/9 anonim válasza:
Keresd a Társak-ot a Zrinyi u. 1-ben, ott mindent elmondanak
2012. jan. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 5. 07:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a se veled se nélküled kapcsolatot szépen be kell fejezni egy se veleddel. Én nem szenveszteném magam 22 évesen ilyenekkel.
2012. jan. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát...én lehet egy családsegítő központba mennék el inkább ehelyett. Ott jobb esetben tudnak segíteni és ajánlani valakit..

Azért 8000 Ft-ot én nem biztos hogy meg tudnék engedni magamnak óránként/alkalmanként, és a legtöbb nagyváros családsegítőjében van olyan aki foglalkozik ilyesmivel.


23 L

2012. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fiatalok vagytok még a párterápiához. Minek húzni azt ami nem működik?

Ha mégis elmentek párterapeutához, és tételezzük fel hogy ő segít nektek, együtt lesztek kb. 4-5 évig, és vagy végig szükségetek lesz a segítségre (ami nem túl szép kilátás ennyire fiatal korban....), vagy ennyi idő alatt annyira megutáljátok egymást hogy már a gondolat is elborzaszt hogy egymáshoz érjetek/szóljatok= ergo: így is - úgy is külön utakon folytatjátok évek múlva, mert ezek szerint nem vagytok egymáshoz valók! És ezt el kell fogadnotok! Vagy majd esetleg 27-28 évesen akarsz szembesülni azzal hogy elvesztegettél x időt a semmire?

Nem lenne már jobb most túllenni rajta??


Én nem is értem minek ezt húzni, ami nem megy, az nem megy. Nem ti vagytok egymásnak az igazi nagy Ő.

2012. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Tuti, hogy mindketten görcsök vagytok. 22 évesen párterápia? Ez nevetséges...
2012. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerinte nem nevetséges, lehet hogy tud segíteni meg olyan javaslatokat tenni ami hasznos lehet a kapcsolatotok szempontjából. Szerintem ne add fel, ha úgy érzed, hogy érdemes megmenteni a kapcsolatotokat. Nézz jól körül!
2012. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pécsen nem tudok, de Kaposváron igen.

Szólj, ha segíthetek!!!

2012. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú, mindegy mennyi idősek vagytok, de a ti kapcsolatotok nem működik. Miért erőltetitek ennyire?
2012. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!