Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Használt már nálatok párterápi...

Használt már nálatok párterápia? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 19:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Én még nem voltam,de biztos lehet benne valami!Én hallottam hogy sok embernek segített,egy probát megér hogy ha fontos a kapcsolat sztem!
2010. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én voltam néhány éve a férjemmel. Csajozott, túlságosan messzire ment, majd pökhendi módon kijelentette, hogy ha nem tetszik, váljunk el. Mondtam, oké. Na, akkor már annyira nem akart válni, végül párterápián kötöttünk ki. Utólag azt kell mondanom, fölösleges pénzkidobás volt. Eltelt azóta öt év, és a hónap végén lesz a válóperünk :(
2010. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt a párterápia.

[link]


Meg még ezen kívül: Colin C. Tipping: Sorsfordító megbocsátás (könyv).

A fentiekben jobban hiszek, mint a párterápiákban. Ahhoz, hogy egy könyvet elolvass, már kell valami figyelem, akaraterő, te magad vagy a terapeuta a könyv segítségével, ha tényleg odaszánod magad, szerintem hatékony, Elolvashatod tízszer, próbálgathatod, stb.


A párterápiára odaadod a pénzt, de ha te nem követed, ha nem fogadod meg a tanácsokat, nem változtatsz, akkor minden hiába.

2010. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a párterápia nem használt, csak a szerelem páfránya!
2010. okt. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne, hogy egy idegen ember az én problémáimat megérti és megoldja. Max tanácsokat tud adni, de ha én nem tudok azonosulni az ő ötleteivel, szerintem eléggé halott ötlet...
2010. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
még nem voltunk, de nem ártana...
2010. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Már régen rossz ha kapcsolat házasság odáig jut hogy párterápia kell.Egymással kell megbezsélni a problémát nem egy idegennel,és nem a szőnyeg alá kell söpörni ,mert a végén hasra esünk benne.
2010. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Valóban régen rossz, ha külső ember segítségével lehet megbeszélni vmit.

Viszont értékelendő, hogy 2 ember még a veszett ügynek hitt kapcsolatához is ragaszkodik és szeretné rendbe tenni.

2010. okt. 14. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:

irtó nehéz olyan szakembert találni, aki NEM ELFOGULT

vagy az egyik félt jobban megérti, vagy a másikat

pláne ha nem vall olyan elveket, amiket nem pszichológiában tanítanak

csak egy példa:

az én párom is csajozott

szakítások tömkelegének közepén elolvastam egy könyvet: "miért a rossz lányokat veszik el a férfiak"

és csodák csodája, hatalmasat segített!!!

de Csernus könyvét lekörözve!

2010. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon dícsérik azt a könyvet! NEhogy megvegyem :)
2010. okt. 14. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!