Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Használt már nálatok párterápi...

Használt már nálatok párterápia? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a ciki ha külső segitséghez kell fordulni hanem az ha a két fél (akik állitólag szeretik egymást) nem tesznek meg mindent a kapcsolatért hanem inkább kilépnek belőle mert az egyszerübb és kényelmesebb mint dolgozni a megoldáson!

Én a magam részéről büszke vagyok rá, hogy a párommal nem elfutunk a problémák elől hanem felvállaljuk őket és próbáljuk megoldani. Nem szégyen ha nem megy egyedül. AZ lenne a szégyen ha meg se próbálnánk!

2010. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször nem az a baj, hogy nem akarják nem próbálják megbeszélni és megoldani hanem hogy hiába próbálkoznak a másik nem érti meg amit mondani akar, vagy nem úgy érti, ahogy mi gondoljuk és elbeszélünk egymás mellett! Ilyenkor sokat segithet a külső szemlélő, egy szakember! Vannak ilyen kommunikációs gátak egyes párok közt. Nem pálcát kell törni rajtuk, hogy milyen bénák nem tudják megoldani egyedül hanem igenis be kell segiteni mert az akarat megvan csak egyéb tényezők hátráltatják az ügyet!
2010. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Valahogy ezt én is így látom. Köszönöm
2010. okt. 18. 08:52
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
De az a baj hogy sokszor csak az egyik fél teper,míg a másik lélekben már rég tovább lépett...
2010. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!