Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet boldogan élni család...

Lehet boldogan élni család nélkül?

Figyelt kérdés
Szülők, testvérek, házastárs és gyerek nélkül?
2012. máj. 30. 09:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyrészt attól is függ,hogy ki hogyan élt korábban.

Nekem van 2 testvérem.Habár mindenkinek külön szobája van,de csak egy fürdő van,minden osztozni kell.Mindig alkalmazkodni kell a másikhoz,főleg ez úgy a legrosszabb,hogy én vagyok a legtoleránsabb,a többikehez képest.

És 25 évesen kénytelen vagyok még mindig így élni.

az a célom,hogy egyszer eltudjak innen költözni.Egyedül nyugalomban élni.Ha társaságra van szükségem,akkor majd teszek róla.Vagy én megyek vkihez,vagy más jön hozzám,de nem kell másokkal napi 24 órában együtt élni.Szerintem nem is egészséges.Inkább sokan anyagilag nem tudják megtenni,hogy külön éljenek és kényszerből élnek együtt,aztán belemagyarázzák,hogy ez így jó nekik.

Én gyereket soha nem szeretnék,mert ahhoz túlságosan igénylem a személyes teret,a magányt.A gyerek meg nem erről szól.Én rosszul vagyok tőle,ha sokáig a közelemben van egy gyerek.De a felnőttek sem jobban,azoknak meg mind saját akaratuk van és küzdeni kell velük,mindenkinek van egy saját f-szsága,szokásai,amiket nem lehet elvielsni sokáig....

2013. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Latok sorsokat csalad nelkul legtobbjuk lecsuszott alkoholista vagy afele tendal egy csodtomeg az eletuk egyaltalan nem elvezik maganyt elszeparolodast.. Szegenyek sajnalom oket es magam is mert ha igy marad en is ott kotok ki.. Hogy nem lesz kihez szolni..
2020. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!