Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál kölcsön pénzt munkatársnak?

Adnál kölcsön pénzt munkatársnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 16:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2012. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
ez sokmindentől függ. nekem van olyan munkatársam, akivel annyira jóban vagyunk, hogy szó nélkül adnék neki. persze nem százezreket, csak ha pl hó végén nincs mit ennie...
2012. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp
2012. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem tetted volna ezt a kérdést nekem ha tudnád kik a munkatársaim:-)
2012. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hó végi kisegítésként már én is adtam többször,mindig visszakaptam gond nélkül. Nagyobb összeget nem tudok adni,így nem is tudom,hogy azt adnék e,bár ez nálunk fel sem merül,mert nagyobb összegű kölcsönt lehet a cégtől felvenni.
2012. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék a legközelebbi munkatársaimnak. Van egy kollégám aki jelezte egyszer, hogy tőle bárki (ez hat embert jelent) kérhet pénzt kölcsön száz ezerig.
2012. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mostoha fateromnál van egy férfi aki csak jóindulatból dolgozik ott és nem is keresi agyon magát viszont van egy hónapos babája. Hónap végén nem mindig van pénzük és mivel tudja mostoha faterom, hogy tényleg a gyerekre költi egy ezrest ha kér ad neki. De több ezret nem és amúgy is ha másnak adott olyan cím szó alatt, hogy majd megadom soha nem kapta vissza. Szóval most már csak ennek az egy embernek ad, de senki másnak.
2012. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már adtam és azóta várom vissza! Már vagy hároszor rákérdeztem, de bla-bla... mit tok csinálni?
2012. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyit és kinek. 100ft-ot kávéra bármikor szinte bárkinek,1-10ezret csak jó barátnak.10ezer felett már senkinek vagy csak nagyobb értékű zálogtárgyért cserébe.Sajnos többször át próbáltak verni és nagyon nehéz volt visszaszerezni a pénzt.

Azt ajánlom általánosságban inkább NE, pl amikor egyszer adtam egyiknek nagyobb összeget,kilépett a munkahelyről 1hét múlva ,és kikapcsolta a telóját és bujkálni kezdett,pedig amikor kellett a pénz mézesmázos volt,mindent megígért. Senkibe ne bízz meg ,ha anyagiakról van szó!

2012. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!