Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy tényleg...

Elmondjam neki, hogy tényleg megcsalja a férje vagy ne?

Figyelt kérdés
A szomszédasszonyom elutazott egy hétre a gyerekkel a nagyszülőkhöz, mert a férje üzleti útra ment. Mint mindig, ha nincsenek itthon, megkért, hogy locsoljam a virágait és etessem az állatokat. Én az utazásuk után 2 nappal átmente locsolni és halat etetni, mire az a meglepetés ért, hogy a férje a nappaliban volt egy idegen nővel félreérthetetlen szituációban. Természetesen megfordultam és eljöttem. A szomszédasszonyom már panaszkodott, hogy úgy érzi megcsalja a férje, de merültünk el a témában. A férj aznap délután annyit mondott, hogy már itthon lesz, de az asszony nem tud róla és jó lenne, ha ez így is maradna. Én megmukkanni sem tudtam. Most nem tudom mit csináljak, mert ugye a kutyát macskát etetem a mieinkkel együtt, a halak végszükség esetén kibírják egy hétig kaja nélkül, de mit mondok a csonttá száradt növényekre? Egyszerűen nem tudom mit tegyek.
2012. máj. 24. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez a baj a mai világgal: a nem a te dolgod. Hát kié lenne?! Csak ő tud róla! Elmondanák pontosan annyit, amennyit láttam. Otthon volt a férj, egy nő társaságában, így-úgy. Esetleg először a férjjel beszélnék egyet, mi is volt ez, hátha van rá valami megbocsátható magyarázat, vagy adható neki egy esély.
2012. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, egyetértek az utolsóval. Ezért van ennyi gyermekbántalmazás, nőket vernek, és akik tudnak róla, hallgatnak, mert nem az "Ő dolguk". Igaz, hogy itt nem történt erőszak, de ne legyünk már ennyire közömbösek!! Bár én azt javasolnám a szomszédasszonynak, hogyha amúgy is gyanakszik, kicsit kutakodjon a férje telefonjában, pillanatok alatt le fog bukni. Aki ilyen hülye, hogy a házába viszi a szeretőjét, nem óvatos máshol sem. Így mégsem te leszel a hibás, ha kiderül.
2012. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én szólnék a feleségnek,fordított esetben én is szeretném,hogy elmondják amiről tudnom kell!
2012. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz döntés. Jól átgondolnám, de mivel én őszinte embernek tartom magam, és fordított esetben én is elvárnám másoktól, hogyha rajtakapja a párom megcsaláson, akkor azt közölje is velem, ezért én is elmondanám, csak annyit amennyit láttam, tapasztaltam. Semmi többet.
2012. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el ,engem is csaltak meg,és persze mindenki tudta ,és persze csak miután szakitottunk mondták el,nagyon megalázó

és már elöbb szakitok ha tudom.

2012. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!