Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy tényleg...

Elmondjam neki, hogy tényleg megcsalja a férje vagy ne?

Figyelt kérdés
A szomszédasszonyom elutazott egy hétre a gyerekkel a nagyszülőkhöz, mert a férje üzleti útra ment. Mint mindig, ha nincsenek itthon, megkért, hogy locsoljam a virágait és etessem az állatokat. Én az utazásuk után 2 nappal átmente locsolni és halat etetni, mire az a meglepetés ért, hogy a férje a nappaliban volt egy idegen nővel félreérthetetlen szituációban. Természetesen megfordultam és eljöttem. A szomszédasszonyom már panaszkodott, hogy úgy érzi megcsalja a férje, de merültünk el a témában. A férj aznap délután annyit mondott, hogy már itthon lesz, de az asszony nem tud róla és jó lenne, ha ez így is maradna. Én megmukkanni sem tudtam. Most nem tudom mit csináljak, mert ugye a kutyát macskát etetem a mieinkkel együtt, a halak végszükség esetén kibírják egy hétig kaja nélkül, de mit mondok a csonttá száradt növényekre? Egyszerűen nem tudom mit tegyek.
2012. máj. 24. 19:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

* a nem kimaradt

nem merültünk el a témában

2012. máj. 24. 19:50
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ne folyjál bele, ha megkérdezi mi van a növényekkel mondd hogy kérdezze a férjét.
2012. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

na ez lenne a szarkavarás tipikus esete


végül is nem locsoltad meg a növényeket? hívd fel a férjét, és szólj neki, hogyha nem akar lebukni, akkor locsolja meg. Vagy menj át megint, de úgy hogy csengetsz előtte

2012. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit közölnék vele, hogy nem locsoltam a növényeket, mert e férje otthon volt. Innentől kezdve már az ő dolguk.
2012. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Én nem folynék bele. Én csöngetnék és átmennék meglocsolni. Ha nincs otthon senki, akkor juppi, ha igen, akkor megmondanám a férjnek, hogy vigyázzon magára, mert amúgy is gyanakszik az asszony, aki amúgy hűséges és rendes nő, szóval mérlegeljen mit kockáztat.

Dorothy

2012. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha annak idején nekem valaki nem szól, hogy csalnak, akkor nem tudom meddig lettem volna vak, és meddig tartott volna az a megalázó helyzet, hogy már mindenki tudja csak én nem..

Az egy dolog, hogy sejti..

Nem is értem miért mondanak olyat, hogy ne mondd el!! Nem tudom ők mit szólnának hozzá, ha nekik se szólna senki, mindenki csak szánná őket a hátuk mögött.

2012. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Szólnék a férfjnek, hogy locsolja meg a virágokat és nem említenék meg semmit a megcsalásról sosem :( Nem a te dolgod!!!!
2012. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm!


Nem, nem locsoltam virágokat, mert nagy a ház és rengeteg növénye van, amiket mire megfelelően végiglocsolok, spriccelek, az kb 1,5-2 óra. Mivel a környezetében nincs más aki értene hozzájuk ezt csak rám meri bízni. A férje nem szereti a "gazokat", ő nem is locsolja őket, ha mégis, akkkor a felét kirohasztja, szóval ez sem megoldás. Az a baj, hogy én is növénybolond vagyok és belegondolva az csak hab lenne a tortán, ha ilyen estben még valaki a féltett növényeimet is kinyírná.

Még van néhány órám gondolkodni, mert elméletileg ma fel fog hívni, hogy minden rendben van-e.

2012. máj. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az előző is én vagyok. Elnézést kérek, a férjem volt bejelentkezve és nem is néztem!

Nem baj, vele is már végigrágtuk este a dolgot, de ő sem tud dönteni.

2012. máj. 25. 06:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon kínos helyzet, sajnállak. Ha ilyen gusztustalan féreg a szomszéd férje, hogy a házukba viszi a lotyóját, az lenne a minimum, hogy elmondanám. Ez nem szarkavarás, hanem segítenél megszabadítani ettől a mocsoktól.
2012. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!