Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért Utál mindenki?

Miért Utál mindenki?

Figyelt kérdés

14-éves lány vagyok .

Nagy családba születtem .

Én egy elég vissza húzódó lány vagyok.

És apám elég rosszúl bán velem , anyám kifejezetten utál!

Van 5-testvérem .

hát Mindegyik piszkál meg ver folyton !

Egyedül a 11-éves kis öcsémmel jövök ki .

A suliban is mindenki ki közösít ( Mert szegények vagyunk)

Ezért eleve elítélnek .

A szülők meg sajnálnak ( ami kifejezetten rosszúl esik mert égő !) Hogy hoznak nekem uzsonát meg ilyenek .

Én kibirom az az 5-órát kaja nélkül !

Szerintetek mit kéne tennem hogy ne ilyen legyen a kapcsolat a családommal és az osztály társaimmal ?

Meg hogy ne sajnálgassanak a szülők ?

Mert ez nagyon cikinek tartom mikor más anyukálja hozz nekem uzzsonát ( Mikor a gyereke meg utál !)



#giig
2012. máj. 23. 11:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Azok alapján, amit írtál, mindenképp KOLLÉGIUM! Ha nem foglalkoznak vele, nagy vagy már, próbáld beadni a jelentkezést. Nem tudom, mennyi most a kollégium, de szerintem havi 7-8 ezer Ft-nál nem több, annyiba amúgy is belekerül a havi kajád, és ebben a kaja is benne van. Ha abszolút nem támogatnak, akkor majd megkeresed rá ezt a pénzt, de aggódj.

De neked ez lenne az igazi kiugrási lehetőség, kérlek, gondolkodj el rajta, és írj mindenképp, hogy hogy alakulnak a dolgaid!

2012. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyet értek elöttem szólóval. Diákmunkával viszonylag könnyen össze lehet kaparni a kollégium díját, még marad is egy kicsi, ha ügyes vagy.

Biztosan nem könnyű, de sajnos a leírtak alapján csak magadra számíthatsz. Te viszont változtathatsz az életeden, de céltudatosnak kell lenned. És erősnek is. Kitartás!

2012. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!