Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mindenki utál! Mit...

Segítség! Mindenki utál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
fiatal lány vagyok még régen a középpontban voltam most családi változasaim során minden eltűnt... az önbizalmam, a kisugárzásom nagyon negatív lettem kevés barátom van de ők is kicsúsznak a kezem közül a szüleimre úgyérzem nem számíthatok a fiúk utálnak... vagyis mint lányt havernak haver vagyok mert olyan fiús lány vagyok.Úgy érzem az egész életem vagyis én 1 kalap **-rt érek segítsetek komolyan, mit tegyek??
2011. jún. 23. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nekünk kell mondani ? Forgasd vissza normális kerékvágásba a dolgokat. Biztosan történt valami,amitől ennyire 180fokot változott az életed. Meríts önbizalmat, újíts. Vásárolj ruhákat, csinálj új frizurát, élj mindennapot úgy mintha az utolsó lenne, Ismerkedj és kedves legyél, mosolyogj! Próbáld a gondokat megbeszélni szüleiddel,de tudom ez nem olyan könnyü.
2011. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az egész nem könnyű mert mindenkinek megvan már a véleménye rólam de azért köszi
2011. jún. 23. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Szépen belátod, hogy benned van a hiba. Akármilyen gondok is adódnak az életben, azt jegyezd meg, nem szabad negatívnak lenned. Egy negatív kisugárzású ember nem vonzza maga köré az embereket, inkább taszítja. A maradék barátaidat próbáld megtartani, és koncentrálj arra, hogy velük(!!!) ki tudsz kapcsolni, figyelj rájuk, hallgasd meg mi történt velük, de úgy hogy ne egyik füleden be, másikon ki. Míg igazán rájuk figyelsz és érdeklődsz, addig se saját magad gondjával vagy elfoglalva. És arra figyelj még, hogy ha találkozol valakivel, lehetőleg ne csak negatívkodj. Ne kritizálj, ne keseregj. Mondd el a bajodat nekik nyugodtan, hisz arra vannak a barátok, de ne ess túlzásba, és ne ismételd folyton magad.
2011. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Az meg, hogy meg van rólad a véleménye mindenkinek, csak egy dolog. Sok emberrel foglalkoznak, nem csak veled, ne aggódj. Ha azt látják, hogy téged nem érdekel mit gondolnak, és hogy kedves vagy, mosolyogsz és érdeklődsz, barátságos vagy, akkor majd változtatnak a véleményükön.:)
2011. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. jún. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!