Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Othon mindenki utál nem tudom...

Othon mindenki utál nem tudom már mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 16-éves lány vagyok és mindenki utál a családban .

Már úgy vagyok vele hogy elszökök ithonról , vagy nem tudom mi lenne a megoldás .

Mindenki piszkál , csúfol , szemétkednek velem , szívatnak .

Van egy kis kutyám folyton báncsák ha rám idegesek mert tudják nekem az még jobban fáj ha a kutyámat bántsák mint engem .

Már utálok ithon lenni így mindig elmegyek ithonról 4-5 órákat sétálok a semmiért a kutyámmal hogy ne bántsanak minket .

Szerintetek mit csináljak ?

Már nem bírom sokáig .

Nem értem miért van minden testvérem ellenem , pedig én semmit se csinálok velük , nem értem anyám miért nem szeret engem , meg az apám is miért ilyen velem .

Folyton le k..váznak , le R*bancoznak , meg hogy engem mindenki utál stb.

Peddig nem is fiúzok , se semmi .

Adjatok tanácsot mi tévő legyek .

Köszönöm a Normális válaszokat előre is .


2011. jún. 28. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És mivel adtál okot erre? Azt keresd meg és szüntesd meg. Millió dologgal el lehet ezt érni, ha magas lóról beszélsz például. Miért ribancoznak? Nem megfelelően öltözködsz? Csináltál valami hülyeséget? Gondold végig! Mindennek oka van. Az, hogy elmenekülsz, nem megoldás. Nézz szembe a helyzettel.
2011. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Háát, ennyiből nem lehet véleményt mondani. Gyanítom a pubertás kor van a háttérben. Nyugi, mindeki úgy éli meg, hogy piszkálják (pedig csak a szobájában kellene rendet tennie) stb.

Egyszer kirepülsz te is.


Amúgy pedig: itthon, bántják

2011. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerinted miért utálnak?
2011. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

:-( Szegényke! Probálj meg beszélni anyuddal vagy apuddal hogy nem tudod miért bánnak veled így és a kutyáddal..

Ha bántják a kutyád mondd nekik hogy miért a kutyust bántják?? Tett velük az az árva állat valami rosszat? Ha a tesóid ilyet mondanak, mondd azt nekik hogy Te sem vagy külömb.. 2 év múlva meg költözz el

2011. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló .

Nem nem öltözködöm kihívoan , sőt vissza fogottan inkább .

És nem beszélek rondán .

Tiszttelet tudó vagyok .

Talán az a baj hogy egy szem lányként vagyok a családban mert 4-fiú testvérem van akik mindent meg kapnak .

Velem elentétben .

Én még egy zoknit se kapok a szüleimtől !

Minden nap elkel mennem dolgozni hogy tudjam magam öltöztetni , mert én semmi zsebpénzt nem kapok csak enni , inni .

És mindig én vagyok a sz@r, szemét ithon :/

2011. jún. 28. 18:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát azért kiváncsi lennék, hogy ennek mi oka van... Túl sokat nem tudsz tenni azon kívül, hogy kideríted az okát. Aztán tudsz csak majd valamit változtatni ezen az egészen. Amit még tehetsz az ok ismerete nélkül, hogy megvárod, hogy felnőtt legyél, keresel munkát, és megpróbálsz megélni külön a családodtól...
2011. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szia.gondold végig hogyan fajulhatott a dolog idáig,lehet hogy nagyon elviselhetetlen kamasz voltál és azért van,de azt nem tudom elképzelni hogy miért ribancoznak le a saját szüleid,talán nagyon kihivó ruhákat hordasz,valahogy probáld megtalálni legalább valamejk testvéreddel a közös hangot,talán ha látják hogy közeledni probálsz feléjük ők is nyitotabbak lesznek.én is mindig kilogtam a nagy családi idilből,tudom hogy milyen nehéz neked,van egy kis palotapincsim és én is nogyon imádom,nogyon sok szeretetet képpes adni ez a kis állat.és kitartás 16 évesen sajnos minden nagyon bonyorult.21/L
2011. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alkoholisták a szüleid? Mit tudsz dolgozni 16 évesen? Azt a pénzt megtarthatod, vagy haza is adsz belőle? A testvéreid dolgoznak vagy tanulnak?
2011. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

utolsó előtti nekem is pincsim van :)

Hát én mindig próbálok kedves lenni , de semmi értelme így inkább magamba fordulok .


Utolsó nem alkólisták isznak az igaz de napi 2-sört kb.

Lépcső házat takarítok havi 40.000 ft -ért és 30 adok le otthon így marad 10.000 amiből meg kell vennem a bérletett is szóval szinte semmit nem keresek .

Épp hogy havi egy nadrágot , meg tisztasági dolgokra elég .

2011. jún. 28. 20:39
 10/13 anonim válasza:
utolso előtti vagyok.nehéz elhinni hogy egy szülő igy bánhat a gyerekével,még egy kicsit bird ki,remélem nagyon szép életed lesz felnőtt ként.
2011. jún. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!