Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Othon mindenki utál nem tudom...

Othon mindenki utál nem tudom már mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 16-éves lány vagyok és mindenki utál a családban .

Már úgy vagyok vele hogy elszökök ithonról , vagy nem tudom mi lenne a megoldás .

Mindenki piszkál , csúfol , szemétkednek velem , szívatnak .

Van egy kis kutyám folyton báncsák ha rám idegesek mert tudják nekem az még jobban fáj ha a kutyámat bántsák mint engem .

Már utálok ithon lenni így mindig elmegyek ithonról 4-5 órákat sétálok a semmiért a kutyámmal hogy ne bántsanak minket .

Szerintetek mit csináljak ?

Már nem bírom sokáig .

Nem értem miért van minden testvérem ellenem , pedig én semmit se csinálok velük , nem értem anyám miért nem szeret engem , meg az apám is miért ilyen velem .

Folyton le k..váznak , le R*bancoznak , meg hogy engem mindenki utál stb.

Peddig nem is fiúzok , se semmi .

Adjatok tanácsot mi tévő legyek .

Köszönöm a Normális válaszokat előre is .


2011. jún. 28. 18:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy .

Köszönöm a szép , és jó szavakat neked !

Nekem ez is sokat számít .

2011. jún. 29. 13:02
 12/13 anonim válasza:
Lehet, hogy túlságosan csendes vagy és azt hiszik, bármit megtehetnek veled. Állj ki Magadért és a kutyusért! Minden testvérnek helye van a családban és szomorú, hogy ezt ők nem így látják. Szép és tartalmas életet kívánok Neked!
2011. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

te szegény :(

sztem add oda a kutyust bnődnek vagy vkinek aki befogadja és naponta tudod látogatni mert ez nem normális és ha eldurvul baja is lehet :(

a szüleidet meg a tesóidat bírd ki vhogy drukkolok neked h később jó életed legyen :)

2011. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!