Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért Utál mindenki?

Miért Utál mindenki?

Figyelt kérdés

14-éves lány vagyok .

Nagy családba születtem .

Én egy elég vissza húzódó lány vagyok.

És apám elég rosszúl bán velem , anyám kifejezetten utál!

Van 5-testvérem .

hát Mindegyik piszkál meg ver folyton !

Egyedül a 11-éves kis öcsémmel jövök ki .

A suliban is mindenki ki közösít ( Mert szegények vagyunk)

Ezért eleve elítélnek .

A szülők meg sajnálnak ( ami kifejezetten rosszúl esik mert égő !) Hogy hoznak nekem uzsonát meg ilyenek .

Én kibirom az az 5-órát kaja nélkül !

Szerintetek mit kéne tennem hogy ne ilyen legyen a kapcsolat a családommal és az osztály társaimmal ?

Meg hogy ne sajnálgassanak a szülők ?

Mert ez nagyon cikinek tartom mikor más anyukálja hozz nekem uzzsonát ( Mikor a gyereke meg utál !)



#giig
2012. máj. 23. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Anyád miért utál Téged? Nem felelsz meg az elvárásainak?

Ha igen akkor miért hozzá fordulsz?

2012. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem utál mindenki, csak kicsit nehéz most az élet :) de innentől már csak jobb lesz! mész középiskolába?

Az uzsonnahozó szülő csak jót akar, de megértem, hogy zavar. Szerintem hívd félre és négyszemközt kedvesen mondd meg neki, hogy nagyon jólesik a kedvessége, de mégis zavaró, és inkább ne hozzon. Ha kedvesen mondod, biztos megérti.


Kitartás! Legjobb lenne kollégiumba menni és új életet kezdeni. 16 éves korod után már dolgozhatsz is, akkor már jobb lesz.

2012. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Falun éltek vagy városban? Mert az a baj, hogy pl. falun mindenki tud mindenkiről mindent. Hogy a szülők ne sajnálgassanak, ahhoz az kellene, hogy otthonról tudj vinni valamit, ha más nem egy zsíros kenyeret. Elhiszem ,hogy ciki, de jót akarnak, én sem tudnám megállni, hogy ne adja. Persze próbálnám úgy csinálni, hogy ez ne legyen megalázó, ne adománynak tűnjön. Egyelőre nem sok mindent tudsz tenni, én is csóró voltam ennyi idősen, foltozott melegítőben jártam iskolába, míg másoknak jobbnál jobb cuccaik voltak. Akkor keveredtem ki ebből az egész szégyenletesnek tűnő dologból, amikor már a saját lábamra álltam. Egyelőre próbálj meg arra koncentrálni, hogy jók legyenek a tanulmányi eredményeid, biztos van olyan amiben jó vagy, hajts arra ,hogy valamiben ki tudj tűnni.
2012. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ne nézd le magad,azzal csak a negatív dolgokat vonzod
2012. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Próbáld meg először tisztázni magadban, hogy élvezed-e ha utálnak. Utóbbi esetben nem vagy szellemileg ép és ezen gondolkozz el.
2012. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 12:45

Miért élvezné?

2012. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia! Tudom, hogy zavar, ha mások önzetlenül adnak és a kiszolgáltatottság érzéke uralkodik el rajtad. Gondolkodj mások fejével. Az adományozó nem feltétlenül sajnál, csak jobbat akar (vagy lelkiismeret furdalása van). Lehet nem is Ő segít rajtad, hanem Te segítesz neki, ha tisztelettel elfogadod és megköszönöd. A másik: ha ennyire nem jössz ki az ismerőseiddel, arra is van megoldás: Mivel nagycsaládos vagy, valószínű a kollégiumi ellátás kedvezményes, vagy ingyenes lenne. Próbálj meg olyan iskolában továbbtanulni ahol van kollégiumi ellátás. Ott tiszta lappal indulhatsz, nem fog senki ismerni, cseszegetni, (legfeljebb az elején egy kicsit), kötelező tanulási időszak van. Nagyon jó hely arra, hogy tudásodat, szociális kapcsolataidat fejleszd, valamint a lelked gyógyulni tudjon. Ott tudod igazán megmutatni, hogy ki vagy és onnan tudsz továbblépni. Ha otthon maradsz és minden nap hazamész, nemhogy éhen halsz, de továbbra is elnyomottnak érezheted magad! Remélem segítettem.
2012. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

12:51

Miért lenne igazam? Csúnya dolgok, nem illendő játszadozni vele.

2012. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Köszönöm a megértő és kedves válaszokat.

Hát azt sajnos nem tudom megoldani hogy vigyek kaját a suliba .

Mert nálunk délután szokot főzni apa .

De Ismétlem . ( NEM SZOKTAM ÉHES LENNI !! )

A Kolégium meg nagyon jól hangzik csak nincs hozzá pénzünk .

Illetve anyám nem foglalkozik ezzel .

Azt mondta majd lesz belőlem is segéd munkás -.-"

Amúgy aki kérdezte hogy miért nem szeret .

Hát nem tudom .

Ha kérdezek tőle valamit kiabál , ( Volt rá példa hogy elestem és véletlen leboritottam 1-pohár szörpel , és ő erre úgy megvert hogy másnap alig birtam be menni a suliba ) .

Hát szerintem idegbeteg ( vagy nem tudom hogy hívják ezt a betegséget ha mindenért ideges .)

Szerintetek hogy lehet kedveskedni egy nagyon hirtelen haragú anyukának ?

2012. máj. 23. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan élethelyzetet teremteni, ahol te is és anyukád is jól érzi magát. Üljetek be valahova, igyatok meg valamit, beszélgessetek el.
2012. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!