Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy másznátok ki ebből?...

Ti hogy másznátok ki ebből? Miért nem hagynak a szüleim?

Figyelt kérdés
A szüleimmel élek sajnos.Apám állandóan les,az agyamra megy vele.Nem lehet párkapcsolatom,mert akkor a szüleim "bediliznek" kötekednek,minek megyek minek fürdök stb.Minek fújom be magam ,nem szagoltatni megyek magam stb.Még eddig senkit nem fogadtak el a barátomnak.Lehordják minden stricinek cigánynak még akkor is ha életükben nem látták.Lelkileg gyötörnek h úgysem kellek senkinek és fölöslegesen próbálkozok.Így nem tudok jó kedvvel kimenni találkozni a barátommal,látja h valami nem okés,de nem tudja mert nem mondom el neki.Nekem miért nem lehet barátom? Miért nem hagynak a szüleim?Beszéltem pszihológussal,ő azt mondta h anyám féltékeny.( Igen járnom kell dokihoz,mert 14 éves korom óta bántanak szavakkal lehordanak mindennek és abban erősítenek h semmire nem vagyok jó.De mégis meddig fog ez tartani ? És mit csináljak hogy nyugton hagyjanak? 30 éves nő vagyok.
2012. máj. 23. 09:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu. Egy 30 éves nő nem így ír..
2012. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem láttam a korodat,azt hittem,hogy max 16 vagy. Soha nem fognak változni,nem tudsz rájuk hatni,és ez így marad amíg te nem lépsz.Egyetlen út,hogy fogod a cókmókod és becsukod magad után az ajtót. Miért nem tudsz költözni?
2012. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!