Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik típus lennél?

Melyik típus lennél?

Figyelt kérdés
A Született feleségek c. sorozatból melyik szereplő életével elégednél meg? Melyik a legszimpatikusabb számodra? Melyik feleség helyében lévén alapítanál családot?
2012. máj. 21. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Csakis Linette. :) A párom meg egyértelműen Tomhoz hasonlít legjobban. Ők voltak a legszimpibb pár mindig, mert leszámítva a 7. évad végétől a sorozat lezártáig tartó válságukat, ők mindig kitartottak egymás mellett. Nem tetszett, hogy a többi meg örökké szakított, házasodott. (még Susan és Gaby is a nagy szerelmük ellenére is elvált egyszer)
2012. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én imádom ezt a sorozatot, de egyikük életét se választanám, hiszen pont az a sztori lényege, hogy egyikük se él normálisan, emiatt válik izgalmassá a történet.


Ha mégis választani kéne, akkor talán Gaby életét választanám, mert mindig tetszett hogy ő és a férje milyen jól kiegészítik egymást, szeretik egymást és akármilyen gond van, mindig kirángatják a másikat a bajból.

2012. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem,mert nem nézem.
2012. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Mindegyik főszereplőben egy-egy női tulajdonság jelenik meg felnagyítva, eltúlozva. Szerintem pont emiatt olyan sikeres ez a sorozat. Mindegyikkel tudsz azonosulni egy kicsit. Bree a tökéletes feleség és anya képét testesíti meg, Gabrielle a szexis nőt, Lynette a család kontra karrier vonalon egyensúlyozik, Susan pedig a csetlő-botló egyedülálló anya.
2012. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem néztem az összes részt, csak az elején. Nekem Gaby volt a kedvencem, meg Susan, de nem az életük miatt, hanem mert nagyon "jófej" karakternek tartom őket!
2012. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!