Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak?

Hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok!Decemberben szakítottam a barátommal,2 évig voltunk együtt!Mikor összejöttem vele,anyukám nagyon utálta,de aztán végül megbékélt!Kapcsolatunk végén párszor veszekedtem a barátommal,anyukám mindennek tanuja volt,és elkezdte egyre jobban utálni,már alig várta hogy szakítsak vele!(csak én voltam az aki veszekedett beismerem,hirtelen indulatú vagyok)Nemrég újra elkezdtünk találkozni,és szeretné újrakezdeni velem!Én is úgy érzem hogy nekem ő kell,de félek a családomtól,főleg anyukámtól!Tudom hogy utálja,és ellene lenne a kapcsolatnak,(olyan veszekedés lenne...)de én se neki,se a volt barátomnak nem akarok fájdalmat okozni,és fogalmam sincs hogy mit tehetnék!

Kérlek segítsetek!!


2008. ápr. 23. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hat ez egy nehez eset,mivel nem tudod kire halgass az edesanyadra vagy a szivedre.Szerintem az lenne a legjobb ha egyszer egy szep nyugott pillanatban leulnetek beszelgetni.Itt elmondanad neki hogy neked o kel es neked ez a helyzet nagyon nehez.Es o a te helyedben ha szerelmes leen annak idejen elhagyta volna az edesanyja miatt?Beszelgetni kel vele.Sajnos az ilyen szulok......hat nem lehet oket befolyasolni.Mindenkeppen beszelgess vele es ha ugy sem erti meg akkor sajnos fel kell tenned a kerdest a baratom vagy anyukam?Ez esetben nagyon esznel kell legyel mert a pasid barmikor otthagyhat,de edesanya csak egy van a vilagon.Ugyhogy ha nem erti meg akkor az lesz a legjobb ha keresel magadnak egy masikat(lehetoleg olyat aki anyukadnak is tetszik).De miert nem szereti edesanyad?Mit tett ez a fiu?Legyszi ird le!Puszi
2008. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi olyat nem tett amiért utálnia kéne!Elég szigorú családom van és elég magas elvárásaik is vannak!

Anyukám azt szeretné ha az lenne a párom akit ő kinézett számomra!(tudom ez elég vicces,de ők ilyenek,szeretnek mindenbe beleszólni)

2008. ápr. 23. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elso valaszado vagyok!Sajnos az en szuleim is ilyen szigoruak.Ket valasztas van vagy beszelsz veluk vagy valasztol koztuk es a baratod kozt.Nincs mit tenni az ilyen szulokkel.Hidd el nekem.Puxxx!Sok szerencset az eletben!:*:*:*:*:*:*:*
2008. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
részvétem, velem ugyanez volt. Semmit nem lehet tenni.Ha szereted, mondd el anyádnak, bár nem hiszem, hogy sokat segítene, saját tapasztalat, mindennaposak voltak a cirkuszok. mindenesetre ha most úgy döntesz vele leszel, szerintem nem mondhat ellene semmit (nem tilthat el, meg ilyenek), de több, mint 1,5 év kell ahhoz, hogy a cirkuszok teljes egészében eltűnjenek. Én bevállaltam, bár, és ezt is fogadd meg, ha tényleg ezt az utat választod, anyukád csak azt láthatja, h "minden nagyon szép, minden nagyon jó" kettőtök közt, mert a következő nyílvános veszekedésnél tényleg tiltani fog. a rossz ebben az, hogy adott esetben x év múlva a szakítás sokkkal nehezebb lesz... Ha lesz. Nekem azóta megkérték a kezem. Sok sikert.
2008. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!