Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok au pair munkát?

Hol találok au pair munkát?

Figyelt kérdés

Nem dolgoztam még külföldön, nyelvtanulás miatt szeretnék kimenni a nyáron. Jövőre érettségizem, és szeretném az angol közép és a német felsőfokú nyelvvizsgát megcsinálni, jól jönne egy kis gyakorlás hozzá.

Tud valaki valami infóval szolgálni? :)

Hová érdemes menni? Angliába, Németországba? Hol találhatok biztos munkát? Valami megbízható netes oldalt tudtok linkelni esetleg? Tapasztalt emberek véleményét is szívesen meghallgatom!


17/L


2012. máj. 20. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
aupair-world.net de 17 évesen nem tudom ki alkalmazna
2012. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, persze természetesen mondhatod hogy 18 vagy 19 vagy, a kutya sem fog utánanézni.
2012. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy hova érdemes menni rajtad múlik, hogy a németedet vagy az angolodat szeretnéd inkább fejleszteni, mindkét országban kapsz hamar au pair munkát. Az első link jó, illetve vannak még ügynökségek, de szerintem csak akkor érdemes ügynökséggel menni, ha az USA-t választod, európai országokba te is simán találhatsz magadnak rendes családot, sok sikert :)
2012. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igazából vannak akik 17 éves kortól mondjuk 20-22-ig keresnek au pair-t :).

18-tól felfelé,meg egyenesen "nyert ügy".


Anglia nagyon közkedvelt,de lehetséges!!Sokan keresnek ott is ilyen munkaerőt.Viszont Németországban többet fizetnek egyrészt,másrészt ott ők keresnek meg Téged,míg a briteknél fordítva.Te keresed őket.Ritkább,hogy onnan írnak családok,de ,persze van ilyen is.

Emellett tudnám még ajánlani neked a környező országokat,Ausztria,Svájc..

Tudok olyan példát is mondani,hogy alap angollal Svédo-ba kerestek lányt.A fizuról nem beszélve(havi 500 euro),lekérdezhető magyar referenciákkal.Azt kell mondjam sokan keresnek magyarokat.Nyilván az olcsó munkaerő is benne van,de úgy tudom,hogy nagyon becsületesen végezzük a munkánkat ezen a téren.

Ebből kiindulva,ne zárkózz el,ha jön 1-1 ajánlat olaszból,horvátból,belgiumból stb.


Aranyom,szerinted az életben mi a biztos?:) A munka tuti nem.


Elég sok van.Nem közvetítős(vagyis nem neked,a családok fizetnek a premium felhasználásért tuti,azon felül nem tudom)

aupair-world.net

aupair.com

findaupair.com

newaupair.com


Ha fizetőset akarsz(vagyis nem akarsz,de az biztosabb).Sok jót hallottam,láttam az IJC AU PAI JOBS-ról.Ha jól tudom orosz,magyar ügynökség.Mint mondtam van közvetítői díj,attól függően mennyi időre akarsz menni egy családhoz(de ide kell referencia,egészségügyi papír,erkölcsi bizi,tartalmas dear family levél...sok minden,viszont nagyon korrektnek tűnnek!A fizetés sem utolsó.Fizetni elvileg akkor kell,ha kiválasztott egy család.Addig "csak" ezeket a dokumentumokat kell beszerezni és egy normális bemutatkozót írni amivel el tudod adni magad.


Viszont ha angol közepet és német felsőt akarsz akkor gondolom jó vagy nyelvből. Én a helyedben nem ezt csinálnám( bár nem vagyok a helyedben,tudom :)) hanem felmennék a www.dri.hu oldalra.

Work experience programok,elfogadható feltételekkel(GYAKORLAT NEM KELL,amint a címben is olvasható ,gyakorlati programokat (is) hirdetnek:D ).

Itt is akkor kell fizetni ha vki alkalmazni akar.

Van facebook-os oldaluk is: del Rey International.


Befejeztem,nem fejtegetem tovább,csak gondoltam felhozok más lehetőséget is :).

Megjegyzem,én azért au pair-kedem szeptembertől,hogy később átmenjek a nyelvi szintfelmérőn a dri-nél :)

Viszont ha felsőfokúd,nem kell szintfelmérő. ;)


Hajrá!

2013. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!