Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találok 16 évesen nyári...

Hol találok 16 évesen nyári munkát?

Figyelt kérdés
Minden diákszövetkezetnél csak 18 felett ajánlanak munkát. Most mihez kezdjek?

2012. máj. 14. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is: hol laksz?
2012. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha van fűkaszád kiraksz vhova olyan táblát h fűvágást vállalok
2012. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
budapest
2012. máj. 16. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a MULTI-COOP Diák-és Iskolaszövetkezetnél.

Ajánlom, hogy ne telefonon érdeklődj, hanem menj be az irodájukba személyesen.


Budapest, V. ker.

Veres Pálné u. 5.

Nyitvatartás:

Hétfő - péntek: 09:00-16:30

[link]

2012. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos itt sem nagyon látok olyan munkát, amire engem keresnének (nincsenek nagy igényeim, csak hogy 18 alatt is lehessen, nyár végéig, heti akár 40 órát). Azért köszönöm. :)
2012. máj. 23. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked mi lenne a megfelelő munka, mert ezt nem részletezted - de a 16 éves lányom most volt bent a fent leírt diákszövetkezetnél és megkötötték a szerződést. Nyomdában fog könnyű fizikai munkát végezni a IX.kerületben, nettó 460 Ft-os órabérért. Napi 8 órában (14-22 h. között) persze nem kell mindennap menni. Ahogy már írtam, személyesen érdemes bemenni!
2012. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
huuu, ez például nagyon jó lenne. lehet hogy akkor én is bemegyek néhány helyre, nem csak online nézelődök. bár a 460 ft/óra ugyan nem egy álom, de én ennek is örülnék. köszönöm a választ.
2012. jún. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!