Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a ledurvább beszólása...

Mi volt a ledurvább beszólása a párodnak hozzád?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva. Mennyire volt valóság alapja? Könnyen elfelejtetted a dolgot? Könnyen meg tudtál utána bocsájtani neki?
2012. máj. 17. 08:20
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
82%
Csak dühítő, hogy én nem írok sehova bunkó megjegyzéseket és nem szólok bele olyanba amihez nem értek és mégis 49%!!! Mi ez már?!
2012. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
88%
nem volt olyan durva beszólása sem neki, sem nekem szerintem az elmúlt 8 év alatt...
2012. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
73%

Ne foglalkozz velük! Valaki abban éli ki az örömét, hogy ide jár lepontozni, meg semmitmondó válaszokat írni, a gép előtt meg vállon veregeti magát, hogy most milyen f*sza ember lett ettől.

Másban nem tudnak sikereket elérni, így idejönnek sikerélményért.

2012. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó.....igazad van, mostantól kezdve nem érdekelnek az ilyen szarrágó emberek!!!!!!
2012. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
63%

ma 13:19 Helyes! :)

Nálam is volt, hogy tettem ki kérdést, s nem egy válaszadó csak provokálni akart. Az elején még belementem a játékába, de később rájöttem, hogy nem érdemes velük foglalkozni, mert őket ez élteti. Én simán levegőnek nézem őket, mintha nem is válaszolt volna. :)

2012. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer azt mondta, hogy "B.szódj meg, te hülye." Erre nem számítottam, mert SOHA nem mondtunk egymásra csúnya szót 5 év alatt egyszer sem. Még a szakításon is elgondolkodtam. Kb. egy hét volt, ameddig "meg tudtam emészteni" a dolgot. Főleg azért volt nehéz, mert egy "hülyeség" miatt volt az egész. Azóta se fordult elő...és mondtam is akkor neki, hogy vigyázzon a szájára legközelebb...
2012. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

3 éve vagyunk együtt, eddig soha nem bántott meg csúnya szóval, szerencsére nem ilyen. nem is értem, hogy tudjátok ezt elviselni. egyáltalán nem tisztel titeket a párotok, ilyennel nem érdemes együtt maradni.

amúgy szokta mondani, hogy hisztis pi.csa, ha behisztizek, de mindig mosolyogva mondja és puszit is ad utána, szóval ezen nem szoktam megsértődni, mert tudom, hogy néha hisztis pi.csa vagyok :))

2012. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk veszekedni.Szokott a fejemhez vágni elég csúnya dolgokat,de mindnek én vagyok az okozója.Pl.

Mióta vele vagyok,csak idegesítem, b-zdmeg,mondott rám olyat,hogy majom.Na ekkor nem szóltam hozzá.Reggel láttam mennyire bántja.

De még voltak..én is van,hogy a fejéhez vágok dolgokat,sajnos.Nekem kell változni a legjobban..

2012. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
83%
Két éve élünk együtt, egyetlen beszólást, vagy sértő megjegyzést sem tudok felidézni, mert távol áll tőlünk az ilyen stílus. Vitatkozni szoktunk, de azt is tök normális hangerővel és hangnemben, és kizárólag észérvek hangzanak el, bántani véletlenül sem bántanánk egymást.
2012. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

"Menj a p*csába!"


De ez csak poén volt! :D


Ő elég hirtelen természetű és nagyon fel tudja magát hergelni apróságokon is, de ha ilyenkor a forrófejűségével megbánt, utána bocsánatot kér.


27/L

2012. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!