Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a ledurvább beszólása...

Mi volt a ledurvább beszólása a párodnak hozzád?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva. Mennyire volt valóság alapja? Könnyen elfelejtetted a dolgot? Könnyen meg tudtál utána bocsájtani neki?
2012. máj. 17. 08:20
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
61%
A gyermekem születése óta az az 2 éve,hogy megbolondult(szerintem)Azóta mindennap hallgatom a csúnya beszédjét,hogy olyan vagy,mint anyád és a testvéredék félrebaszok!Mégsosem csaltam meg,ő már igen!Ha beteg vagyok lázas nem birok felkellni az ágyból,hogy elmenjek a boltba és erre azt válaszolja,hogy kutyának sem kellek már ilyen rokkant g@cisen!Bevágta az ajtót,majd elment.Mindennap van valami amiért veszekedésre talál valamit.Lehet nála már komoly betegség,ha nem tud veszekedni!
2012. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk napról napra a veszekedés.

Ilyen szavakat mond nekem.Olyan vagy,mint anyád!G@ci marja ki a szám!Ha lázas vagyok béna g@ci vagyok!Stb...

2012. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó. Pár hónap oké, de már 2 éve ez van. Azért ez durva. Mit csinálsz te még mellette?
2012. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
95%
Pár hónap sem oké. Nekem egyszer mondana ilyet, vagy csak hasonlót a férjem, azonnal kidobnám itthonról!
2012. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Hű! Nem semmi történetek. Velünk az történt, hogy a párom elvesztette a munkáját. (többet keresett mint én) Kisebb albérletbe kellett költözni, de heteken keresztűl minden nap én kerestem új helyet, én telefonálgattam, és szó szerint mindent én intéztem. A párom eladott 1-2 cuccot (amit valamikor ő vett). Én keresgélek neki munkát, én írom meg az Ő önéletrajzát. Az elmúlt 2,5 évben és most is munka mellett (jó, nem keresek havi fél milliót) én csinálok meg MINDEN otthoni munkát, én foglalkozok az Ő előző kapcsolatából való gyerekével, minden hivatalos ügyét én intézem, stb. Na, mindegy, a lényeg, hogy valamin vitatkoztunk, erre a fejemhez vágta, hogy én amióta együtt vagyunk nem csinálok semmit, és most is ő tett meg mindent az új albérletért. Mikor elkezdtem neki sorolni, hogy mennyi mindent csinálok, közölte hogy ne ugassak és fogjam be a pofámat. Nem tudom, hogy az mentség-e, de kb. 5 sör után.
2012. máj. 17. 10:10
 16/42 anonim ***** válasza:
93%

Elég durva történetek.Én azon csodálkozom, hogy miért maradtok ezek után azzal a pasival(tisztelet a kivételnek). Megvárjátok, amíg kezet is emel rátok?

Az ilyen férfiak nem normálisak, nem tisztelik a másikat egyenrangúnak. Még akkor is ők a jobbak, ha semmit nem csinálnak.

Én az ilyen pasit messziről kerülném.Felesleges szenvedni egy olyan mellett, aki kicsit sem tiszteli a másikat.Attól semmi jót nem várhattok.

2012. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
94%

"Igen leeresztettél mostanában kinézetileg".

Hát igen, tanulás mellett dolgoztam napi 8 órát a kórházban, annak is örültem, ha felkeltem és bevonszoltam reggel 7re a hátsóm meg hazaestem. Mikor abbahagytam a munkát persze ismét volt gondom magamra, szép öltözködés, haj, ilyesmi, de abban az egy évben erre már nem volt energiám. Ez nagyon bántott.

2012. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
86%

Hát kérdező, én a helyedben tuti ráborítottam volna az asztalt söröstül, és elrobogtam volna a francba! :S

Az én barátomnak két ilyen megnyilvánulása volt, ami nagyon rosszul esett. Az egyik a "lófaszt a seggedbe", mert összeveszett öcsémmel, és én az öcsémnek adtam igazat. Utána egy darabig nem álltam vele szóba, mert nem tűröm, hogy így beszéljen velem.

A másik a "csak szívod a vérem" (ez már többször elhangzott), ennek végül is van alapja, mert sajnos elég depressziós vagyok.

2012. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer mondta ram azt, hogy hisztis pitsa.De ahogy kimondta egybol lenyugodtam es nevettunk egy jot, mert igaza volt.

6 eve vagyunk egyutt, van egy 1,5 eves fiunk, de meg sosem bantott meg, tiszteljuk egymast.

2012. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
83%
A 18-as és 19-es még tűrhető is az előzőekhez képest!:)
2012. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!