Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a ledurvább beszólása...

Mi volt a ledurvább beszólása a párodnak hozzád?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva. Mennyire volt valóság alapja? Könnyen elfelejtetted a dolgot? Könnyen meg tudtál utána bocsájtani neki?
2012. máj. 17. 08:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
94%

Akkor én szerencsésnek mondhatom magam az előző hozzászólásokhoz képest!Soha senki nem beszélt még ilyen csúnyán káromkodva velem és én sem mással!Még annak se mondtam ilyet,aki megcsalt stb!

De ami az önbizalmam szétverte az az volt,mikor épp kilóban a toppon voltam,jól néztem ki, akkor az ágyban beszólt, hogy miért nem műtteted meg a melled!Vagy valami ilyen szöveg....

2012. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
88%
Egyetlen egyszer szólt hozzám csúnyán a párom, akkor egy b*zdmeg-et mondott. Nem sértődtem meg amúgy egyáltalán.
2012. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
93%
Fél éve voltunk együtt, mikor felmerült, ahogy megismerkedtünk, a körülmények..stb. Egyszer csak ilyet szól: "Végülis te erőltetted..." Ezt arra értette, hogy amikor randizgattunk, kifejtette, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot. Annyi valóságalapja volt a beszólásának, hogy erre annyit mondtam, hogy nem érdemes előre inni a medve bőrére, majd meglátjuk mit hoz a jövő, ha valaminek ki kell alakulnia köztünk, ki fog. Ez a faszparaszt meg leközölte, hogy "erőltettem". Akkor kellett volna kivágnom a büdös francba, nehogy még ezek után 2 évig körülugrálni, csak hát ugye halálosan szerelmes voltam. Még most is felk*r, ha eszembe jut ez a beszélgetés és hogy nem rúgtam ki ott helyben páros lábbal.
2012. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
92%

épp h öszeköltöztünk-1 hét után :))-amikor szereltünk valamit és bele mertem szólni/tudni kell h anyukám igazi ezermester,megtanitott festeni,tapétázni,szerelni stb/ erre a drágám rámkiabált h te hülye vagy ehhez ne szólj bele!


na én szépen ránéztem és csak anynit mondtam h velem igy nem beszélhet,szedje szépen a sátorfáját. és otthagytam. mire visszamentem, a szekrény szépen ösze volt szerelve és azóta sem emelte fel a hangját-én sem-. 7 éve vagyunk együtt

2012. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
75%
Mi alapján mennek itt a lepontozások, magyarázza már el valaki!! Mit lehet ezeken a válaszokon lepontozni?
2012. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
68%

" Mi alapján mennek itt a lepontozások, magyarázza már el valaki!! Mit lehet ezeken a válaszokon lepontozni?"


Erre én is kíváncsi vagyok!Sokan azért járnak csak ide, hogy lepontozzák a válaszokat, nem is nézik se a kérdést, se amit írnak rá.

Biztos a toplista miatt teszik, mert ők sokat pontoztak...vagy csak alapból értelmi fogyatékosok az ilyenek.

2012. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
92%
23/25-ös: egy ilyen bunkóm nekem is volt pont igy zajlott a beszélgetés!!! csak nekem még azt is hozzátette h volt más jelentkező is de érezzem magam megtisztelve h végül engem választott! én is 2,5 évig voltam vele.
2012. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
82%
nem írom le, szoktunk csúnya dolgokat vágni egymás fejéhez. Szégyellem is, ezért inkább meghúzom magam. Én egyébként könnyen elfelejtem, mert nem vagyok haragtartó típus és tudom, hogy méregből mondja, én jobban kiakadok, amikor valamit tutira állít, vagy nem bízik meg bennem. Pl. volt olyan, hogy azt mondta, hogy kifogásokat keresek, hogy ne feküdjek le vele. holott migrénes vagyok, nem kívánom senkinek. na akkor mondtam, hogy menj a p.ba, és nyakon öntöttem egy pohár hideg vízzel, az volt a kezemben :) ettől függetlenül 16 nap múlva hozzámegyek, nagyon szeretem, nem cserélném el senkivel :)
2012. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
79%
De tényleg, minek kell ennyire lepontozni, szerintem nem mi tehetünk róla, hogy miket vágnak a fejünkhöz! Csak megosszuk, mivel ez volt a kérdés!!!
2012. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
82%
Hagyjátok már abba ezt a pontozósdit, nem az oviban vagytok!Ki a fast érdekel az a kva pont?Ott a kérdés,válaszoltál, kész.
2012. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!