Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a ledurvább beszólása...

Mi volt a ledurvább beszólása a párodnak hozzád?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva. Mennyire volt valóság alapja? Könnyen elfelejtetted a dolgot? Könnyen meg tudtál utána bocsájtani neki?
2012. máj. 17. 08:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

Majd tőled kérek tanácsot! Ne szólj bele mindenbe!

Azt gondolom, valóságalapja nem volt.

Nem felejtettem el könnyen, e mellé még sok minden más megalázó is járult.

Nem bocsájtottam meg.

Ez, és az ilyen beszólások mindent elárulnak a tiszteletről, illetve tiszteletlenségről. Előbbi elengedhetetlenül fontos bármilyen kapcsolatban.

2012. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%

Van egy kisfiúnk. Amikor pár hónapos volt csak, én etettem, itattam, pelenkáztam, fürdettem, voltam vele egész nap, vittem sétálni, egyszóval mindent én csináltam. Lett volna segítségem, de nem segítettek. Nagyon rossz evő-ivó volt, úgy kellett beleimádkozni akkoriban mindent. Sajtkukac van a fenekében, folyton csak menni-menni.

Mit ne mondjak elég jól elfáradtam. Erre megkérdezte a férjem, hogy mibe fáradtam el?!

Erre visszakérdeztem, hogy és te mibe fáradtál el? Annyit mondott, hogy cseréljünk helyet, menjek el én dolgozni, ő meg marad itthon a gyerekkel. (Hozzáteszem, fárasztó a munkája, de meg nem szakad benne.) Hát, amennyi türelme van a gyerekhez, inkább nem cseréltem volna vele helyet.

Durva volt! Még a mai napig nem felejtettem el, mert számtalanszor tett megjegyzést, vagy viselkedett úgy, ami azt bizonyította, hogy nem tisztel, mint anyát.

Nem beszélünk ma már róla, de még mindig rosszul esik, ha rá gondolok.:(

2012. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
...ilyenkor olyan vagy mint anyád!
2012. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
13%

Egyszer mikor a volt párom telefonált h később jön haza, mert megkérte a főnöke, hogy maradjon bent túlórázni, mert sok a munka. Én erre nagyon begurultam és mivel aznap volt egy nagy eső is, a következő sms-t küldtem a barátnőmnek: "jó volt ez az eső! Legalább lemosta az arcodról a g..cit, amit a főnököd rávert"

Később kiderült, nem volt valós alapja, csak túlzottan féltékeny voltam. Párom a telefonba úgy ordított velem, miután az sms után visszahívott, még talán a szomszéd házban is hallották. Szakítani akart. Egy párizsi úttal engeszteltem ki és így megtörtént a megbocsáltás, hogy alaptalanul megvádoltam.

2012. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
14%
Ezek aztán nagy beszólások. Ki sértődik meg ezeken?Hisztimariskák.
2012. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%
Ne egyél már ennyit~, elveszem az édességet előled~, neked semmi se jó, nem úgy, mint az előző csajomnak stb. szóval én kapom rendesen az áldást, és nincs valóság alapja, mivel 160 cm, 51 kg vagyok, és olyanra kaptam például az utolsó beszólást, hogy virágboltban miért nem volt jó anyádnak anyák napjára az a csokor?? Na az a csokor volt az utolsó, mert későn mentünk! Virágoknak szirmai már nem voltak, papír szét volt ázva, aminek zöldnek kellett volna lennie, már sárga volt.............
2012. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a legcsúnyább szó, hogy hülye vagy? :)15 éve vagyunk házasok, de szerencsére még nem bántottuk meg egymást annyira, hogy meg kellett volna bocsájtani egymásnak.
2012. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%

Mindig féltékenykedett, "biztos van valaki a melóhelyen" stb... Meguntam a magyarázkodást, hiszen nem tettem semmit, és nevetve visszavágtam, persze , minden vásárlónak az az ajándék, hogy velem lehet... A válasza: " egyszer úgyis leku..ázlak"...

Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, de sosem felejtem el, az biztos. Semmi oka nem volt a féltékenykedésre, és az ordibálásokra, meguntam, elköltöztem, beadom a válópert.

2012. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
82%

hát a mostani páromnak semmi...még nem igazán bántott meg...és nem is az a fajta......de az előzőnek....hajjjajj...voltak bajai....a 167 cmemmel és 55 kilommal megkaptam nem egyszer, hogy le kéne fogynom...mert mikor összejöttünk 52 voltam kb....túl vékony is....(nálam 50kilo már anorexiás kinézetet vált ki :()...aztán mások előtt közölte, hogy már nem tetszem neki, mert hiztam...igen 55 kilora....sosem bizott bennem, pedig soha, de soha nem csaltam meg...a mostani párom közbe jött a képbe, de addig még csak találkozni se találkoztam vele, mig az ex volt (a mostani páromat évek óta ismerem)...csak dumálgattunk néha, aztán összevesztünk és közölte, hogy sz*pd le a g....y dj f*szát...(mert dj a mostani párom)....hmmmm...még ezer dolgot tudnék mondani....de már emlékezetre se méltatom őket....h mi a fene tartott mellette??több mint fél évig egy rossz szót nem szólt...sikerült teljesen beleszeretnem...aztán ki már nehezebb volt....de istennek hála vége........ja a szakitás után amiket hozzám vágott ötször durvábbak voltak:D akkor még fájt azért...ma már szegény pára süllyesztőben van...:( hát...Isten nem ver bottal...

23L

2012. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy egy qrva vagyok. Nem is értem miért nem hagytam faképnél ott azonnal...utána együtt voltunk még kb 1 évig. Alapja? Nem mondanám. Régebben azért pasizós voltam, de nem voltam fűvel fával. B*szta a csőrét, hogy nem ő volt az első nekem és ezt folyton a szememre is vetette miközben bármit megtettem volna érte, soha nem csaltam volna meg. Csak ezt úgy sose tudta igazán elhinni, mert korábban hallott rólam pletykákat, mert a barátai a kapcsolatunk elején figyelmeztették őt, hogy vigyázzanak velem. Egyébként 3 évig voltunk együtt, szóval örültem mikor 2 év után ezt mondta.
2012. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!