Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Azt hiszem...

Mit csináljak? Azt hiszem terhes vagyok és ezzel bajok lesznek. (lent bővebben)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok.Másféléve vagyunk együtt a barátommal és azthiszem hogy terhes vagyok.Az a gond hogy nekem márvolt egyszer egy vetetésem és kétszer volt már a méhem műtve a hpv vírus miatt.Szóval félek ha elvetetem akkor többet már nem lehet gyerekem,mert igy is korábban aztmondta az orvos hogyha terhes is leszek akkor veszélyeztetett.De ha meg megtartanám akkor szerintem az én családom is és a barátom családja se örülne neki de föleg az én családom.Mert igazábol még nincs saját lakásunk meg végülis semmink de ha télleg terhes vagyok akkor én meg szeretném tartani.Szerintetek mit csináljak??????????????
2009. jún. 26. 21:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

En is 20 eves voltam amikor szultem a kislanyom, bar nekem volt munkahelyem es a parom sem volt ellene. Anyumnak csak akkor szoltam amikor 5 honapos voltam, akkor is azt mondta, hogy nem kellene meg gyerek!

Nem volt konnyu az eletem mert 1 eves koraba az apu elhagyott es egyedul csinaltam a dolgom.

4 eve van egy parom, aki nagyon jol egyezik a lanyommal, es akit apanak nez a lanyom.

Soha nem bantam meg a dontesemet :)) Igaz kemenyen megdolgoztam mindenunkert amink van.

Most 12 eves a lanyom, es olyan mintha a baratnom lenne:))

32/N

2009. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kérdést olvastam el, a válaszokat még nem. Azért írok, mert nálunk ugyanez volt a helyzet, neked annyival nehezebb, hogy nagy a kockázat, hogy többé nem lehet babád.

Tehát én 20 éves épphogy lettem, a párom 19, 3 hónapja találkozgattunk, még csak ismerkedtünk,mikor babás lettem. Mi hibánkból, felelőtlenek voltunk.

Együtt csináltuk a tesztet a barátommal és mikor két csíkos lett, csak annyit tudtunk, hogy szeretnénk és szeretjük egymást is. Én még tanultam, neki már volt saját kis keresete. Egyikünk szülei sem örültek, sőt!

Összeszedtem a kaktuszgyűjteményemet, ő is eladott egy-két dolgot, így mentünk életünk első albérletébe, ami egy pincében volt. De olcsó volt. Sosem kértünk segítséget a szülőktől, minden lehetőséget megragadtunk, hogy könnyebben boldoguljunk.

Sok mindenen átmentünk azóta, egy dolog mindig örök maradt, az egymás iránti szerelmünk.

Eltelt 13 év, ma már házasok vagyunk, pociban a 3. gyermekünk és sikerült házat, autót vennünk, a szüleink is megbékéltet hosszú évek múltán.

Ha a barátod tiszta szívvel melletted áll, én megtartanám. Ez a nehezebb út, főleg ha emiatt nem támogatnak és elfordulnak a szülők tőletek mint velünk történt.

De megéri, életünk legjobb döntése volt, hogy megtartottuk első gyermekünk.

Remélem minden boldogan alakul és kívánom a legjobbakat!

2009. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!