Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetlen testvérem gyűlöl,...

HotChoc kérdése:

Az egyetlen testvérem gyűlöl, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Születésemtől fogva gyűlöl a nővérem, és nem tudom, hogy miért. Már többször megkérdeztem, csak úgy játékosan, hogy szeret-e. Erre határozottan és komolyan azt mondta: nem. A minap azt kérdezte, miért nem döglöttem meg? Nagyon szeretném, ha megváltozna a viselkedése, mert én tényleg nem ártottam neki, csak annyit tettem, hogy megszülettem!!! Segítsetek! Az egyetlen testvérem, nem akarom, hogy utáljon!
2012. máj. 16. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tesvérféltékenység? szoktak veled kivételezni a szülősök?
2012. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet testvérféltékenység, vagy akár annyi, hogy nyilvánosan letépted a gatyáját, csak nem emlékszel rá.

Mi lenne ha őt kérdeznéd meg, hogy mégis mit ártottál neki.

A "megszülettél" nem válasz, hiszen erről nem te döntöttél (nem mellesleg csak egy idióta bunkó mond ilyet)

2012. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat számít, ki milyen jellemmel született, illetve hogy a szülők hogyan nevelték őket. A tesód más emberekkel jól kijön, másokkal is ilyen "kedves"? Nem írtad, hány évesek vagytok, tesód esetleg most éli a lázadó tini éveit? A szüleitek egyformán kezelnek titeket?
2012. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy a korkülönbség köztetek?Lehet úgy érzi,hogy veled mindig kivételeztek...
2012. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 év a korkülönbség köztünk. Én 15 leszek, ő 18. Egyébként igen, mindenkivel ilyen "kedves", bár azt mondja az iskolában nem ilyen. Kivételezni nemigen szoktak se vele, sem velem, max. annyi ha anyum rászól, hogy ne ordítson velem. Én tényleg nem csináltam vele semmit, egy ilyen nyilvános szívatásért szerintem minimum laposra vert volna...(ahhoz képest hogy mindketten lányok vagyunk...)
2012. máj. 25. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!