Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés bennem?

Mi ez az érzés bennem?

Figyelt kérdés
Szenvedek belül,a lelkemben de nem tudom miért?Volt ilyen érzése másnak is?Egyszerűen nem tudom hova rakni az érzéseimet!Mi a teendő?
2012. máj. 13. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennél kicsit bővebben? Így nehéz választ adni. Ha tudnánk, hogy mi váltotta ki ezt a lelki kavargást, talán könnyebb lenni megtalálni, hogy mi ez az érzés pontosan. Én ha szenvedtem, mindig tudtam az okát. Olyan nem volt, hogy csak úgy valamitől, de nem tudtam mitől.
2012. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy érzed, hogy szinte már fáj és ki akar szakadni a lelked? Egy megmagyarázhatatlan érzés? Nekem volt ilyen: ez a szorongás. Pszichológus ki tudja deríteni az okát.
2012. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem történt nagy dolog,talán nem tudom eldönteni hogy mit érzek valaki iránt.
2012. máj. 13. 21:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen érzem hogy szorongok és saját magamat stresszelem!
2012. máj. 13. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szorongás. Kis koromból emlékszem ilyenre. Megmondtam az anyukámnak, vagy az apukámnak, és megnyugtattak. De ha nálad ez nem működik, akkor magad próbálj leásni, hogy honnan ered.El fog múlni akkor is, ha nem találod. Csak ne tápláld. Gondolj arra a nagy bölcsességre: A múlt elmúlt, és ezért nem létezik.
2012. máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!