Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom családja nagyon rosszul...

Bree23 kérdése:

Párom családja nagyon rosszul kezelik a pénzt, a gyerekeit nem nevelik normálisan / az én káromra / és még tartoznak is nekünk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párom szülei tavaly télen felköltöztek Pestre és itt hagyták a 3 már /18, 20, 28 éves / nagykorú gyereküket akik még mindig nem képesek magukról gondoskodni és minden nap hozzám járnak panaszkodni a másikról és az én telefonomról hívják az anyjuk hogy oldja meg a dolgot. Nagyon idegesítő. Ezek mellett a legnagyobbiknak van egy 8 éves lánya aki állandóan az én családomon lóg mert az anyja nem foglalkozik vele inkább az internet előtt ül egész nap /pasizik és nem dolgozott egy percet sem az életében. Amíg ott laktunk a kisebbik meglopott folyamatosan /ha átjön most is megteszi/. Párom miatt kötöttem egy internetet a címükre amit a költözés után ott hagytunk úgy hogy majd fizetik, de ez nem történt meg így most 30000 forinttal tartozok egy szolgáltatónak. Hiába mondok akármit anyósom Pesten vásárol intha gazdag lenne a lányomnak névnapjára 8000 forintos cipőt akar venni. A kislányom most lesz 1 éves, nem hinném , hogy a márkát nézné. Valaki, Ötlet hogy mit csinálhaték velük?
2012. ápr. 25. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el, hogy tényleg ebbe a családba akarsz-e tartozni. Ez a megszoksz vagy megszöksz kategória sajna.
2012. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Párommal már gondolkodtunk, hogy kimegyünk külföldre, hogy szabaduljunk, de nincs sajnos olyan munka lehetőség ahol egyszerre az egész család ki tudna menni.
2012. ápr. 25. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Eddig és ne tovább.

Engem a halálba frusztrálna ha ahelyett, hogy a szépséges egyévesemmel foglalkoznék, ahelyett életképtelen arcokkal kéne foglalkoznom.

Ezt szépen nem tudjátok megoldani.Csak ha asztalt borítottok.ha ott szerettek élni ahol most vagytok, akkor igenis vállaljátok fel a konfliktust, hogy az ajtótok nem áll nyitva számukra.Nehogy már egy egész országhatárral arrébb kelljen költöznötök.Nektek?

Akármennyire gáz is lesz az első pár alkalom amikor odamondjátok, de had legyen,neked a picire, a férjednek meg rátok kell koncentrálnia.Így is ezer dolgod lehet.Figyi, ezek energiavámpírok, le kell őket pattintani.

2012. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek szüntesd meg náluk a netet (ha nem hűségidős) és ne add oda a telefonodat.
2012. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne engedd be őket a lakásodba,kapcsoltasd ki a netet.Oldják meg a dolgaikat egyedül.Elég nagyok már,állj végre a sarkadra,hogy ennyi és ne tovább,ez a ti kettőtök élete.Ne,hogy már te menekülj!
2012. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az előző hozzászólót tudom csak idézni. állj a sarkadra, ne menekülj.
2012. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!