Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig én vagyok a...

Miért mindig én vagyok a hibás? Elegem van.

Figyelt kérdés

Elegem van az anyámból. Mindenért én vagyok a hibás,van egy 6éves öcsém ő meg anyu szemében az angyal.Bármit tehet az tökéletes. Én ha segítek csak kioktatást kapok.

Legjobban aput sajnálom ,mert vele is igy viselkedik.Apu mire anyu hazaér elmosogat,megfőz,elvasal,takarít,mindent megcsinál.Anyu hazajön leül a tévé elé és egész este nézi.Apu 2 helyen dolgozik,de anyám csak szórja a pénzt azzal az okkal,hogy neki sosincs semmilye,ő nem kap semmit.

Én egy éve nem kaptam tőle semmit,még karácsonyra sem.

Tegnap elmosogattam,erre bejön és aztmondja hogy már megint szerencsétlenkedsz. Mikor mondtam neki ,hogy csak segíteni akartam elkezdett veszekedni és olyan dolgokat vágott a fejemhez,hogy nemvagyok a lánya,utál,nemérdemlem meg,hogy megszülettem,bárcsak meghaltam volna miközben terhes volt.

Azóta nem beszél velem.Én meg nemtudom mit tegyek.Bocsi,hogy hosszú let:(

Tegnap



2012. ápr. 23. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet, csak én apával élek. Ő nagyon lehangolt, akár mit szólok hozzá, ő talál benne valami rosszat, felhúzza magát és kiabálni kezd. Múltkor mondtam neki, hogy cshat.hu-n csteltem valakivel, akiről kiderül, hogy eg városban lakunk, és ő találkozni akart velem, de én mondtam neki, hogy bocsi, de nem, nem is ismerjük egymást, túl nagy a korkülönbség, stb. Ő ezen mérges lett, hogy nem szabad senkiivel se találkozgatnom, stb. Régebben és is felporszívóztam, ő hazajött, meglátta a porszívót a kezembe, mérges lett, hogy mindig csak munkát csinálok neki, és újra felporszívózott utánam. Hát elég rosszul esett:/ Aztán szépen lassan elment a kedvem mindentől, ha nem láttam már sírni támadt kedvem. Olyasmikért is hibáztatott, amit meg sem tettem. Most pszichológushoz megyünk, jövő héten lesz második alkalommal. Hozzá szólni se merek. Kérdezni meg végképp nem. Szülei szerint, és ide kiírkált lérdéseimhez írt válaszok szerint neki kéne segítség.
2012. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szomorú, hogy egy anya így viselkedik a lányával, aki csak néha kedveskedni akar neki, ez borzasztó lehet! amint alkalmad akad rá, költözz el.!
2013. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!