Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagy korkülönbs...

Szerintetek ez nagy korkülönbség? 21 éves lány 39 éves férfi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 19:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
71%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem is nagyon bántó, hogy lotyónak meg hasonlóknak nevezik a kérdezőt egyesek. Én nem azt mondom, hogy követendő példa házas emberekkel kezdeni, ez nem jó, de szerintem a Kérdező inkább naiv kislány (ne haragudj, Kérdező, de nekem ez jött le, persze nem ismerlek, és lehet, tévedek), nem pedig egy elvetemült r*banc, aki szét akarja dúlni a pasi családi boldogságát (?).


Kérdező, ne haragudj, hogy ezt mondom, de én inkább még most leállítanám ezt a bontakozni induló kapcsolatot vagy mit. Tapasztalatból beszélek, hidd el. Nem erkölcscsőszködésből mondom ezt neked. A tapasztalatok azt mutatják, hogy az ilyen férfiaknak eszük ágában sincs elválni.


Tudom, volt már rá példa, írta az egyik válaszoló is.


De jobbak a tiszta helyzetek, nekem ez a véleményem.


27/N

2012. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

"mindig komolyabban gondolkodtam a korosztályomnál"

Mégsem látod a fától az erdőt...

2012. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk 19 év. Én 25 vagyok, ő 44. Eddig (1 éve) működik.
2012. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

34. vagyok, csak most olvastam el az egész topikot.

Kérdező, nős emberrel kezdeni nem szép. Az esetek 1%-ban válnak csak el, hidd el.

2012. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
57%

Miért kell szétbombázni egy családot? Idióta k*rva...

Persze, elbizonytalanodik a pasi, mert éppen veszekedtek a feleségével... de ha nem adják alá a lovat, nem udvarolja körbe valami kis r*banc, akkor szépen megbeszélik és már meg is van oldva a dolog.

Húzódj háttérbe, ne találkozz vele többet. Tiszteld a feleségét!!!!!!

2012. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy, még csak nem is ribanc. Itt nem (csak) a korkülönbség a baj, hanem hogy házas emberrel kezdesz. (És tökmindegy, milyen a házasság, attól még házasság! Aminek akkor lesz vége, és akkor kellene újra csajozni, mikor törvény szerint is ki van mondva a válás.)


Még egyszer mondom, kérdező: felnőtt nő létedre igen buta vagy: sármos, meg meghallgat? Ezt azután is megteheti, miután elvált. Ha ekkora a szerelem, miért nem ajánlod fel neki, hogy vársz rá, míg el nem válik? Mégis mit gondolsz, mi vonzót talált benned? Egy kislány, aki rajong érte, ejt rá magasról, hogy családos ember. Persze mindegy mit mondok. A kérdező szent, a házasságok manapság már semmit nem érnek, sőt igazából csak felesleges kötelék, amit muszáj valakinek mégjobban tönkretenni. A gyerekekre nem gondoltál?

2012. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

37. :D

Amúgy: az érett gondolkodás ott kezdődik, hogy bár szerelmes vagyok, nem kezdek családos emberrel. A kérdező kommentjeiből süt az érettség, természetesen.

2012. ápr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

"Ismerek olyan párt ahol a férfi 39 éves volt a lány pedig 19. És működik a mai napig. A pasi nagyon fiatalos felfogású volt , tele élettel , szenvedéllyel a kinézete sem árulta el, hogy ő annyi idős. A lány pedig egy komoly, sokat megélt, talpraesett igazi jó feleségnek való volt. Még most is ugyanúgy imádják egymást és a pasi semmit sem öregedett :) Nekem nem gond. Szerintem nem az évek száma határozza meg, hogy kit szerethetünk."

azért 19 évesen olyan sokat még nem élhetett meg...ha igen,akkor nagyon intenzív életet kellett élnie annak a 19évesnek...:)

Sok, sőt sokkkk...jesszus! 21 évesen még halál szerelmes vagy, és még nem ért pofáraesés annyi...amit érnek pofáraesések, rögtön másképpen látod majd ezt az egészetű!

2012. ápr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Igen, a korkülönbség sok. Ettől függetlenül látott már a világ ilyen párokat, boldogan akár az életük végéig.

Azt tudom, hogy a többség persze nem marad sokáig együtt, ami nem is csoda... Oké, a férfi most még 40 éves, jóképű, jó fizikumú. De 5-10 év múlva már "papásabb" lesz, míg te fénykorodat fogod élni...

Nálam is próbálkozott egy pont 18 évvel idősebb, de soha sem tudtam rá úgy tekinteni, pont azért, mert 10 év múlva annyi lenne, mint akkor az apum volt.

2012. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁáááá, ugyan már. Ha apukád, minden rendben.
2012. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!