Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagy korkülönbs...

Szerintetek ez nagy korkülönbség? 21 éves lány 39 éves férfi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 19:08
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
38 éves hol fonnyadt uborka?jó képű és sármos!nem fonnyadt
2012. ápr. 22. 19:24
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire egyeznek meg a terveitek. Gondolok itt a gyerekvállalásra. Nála még most beleférne a kisgyerek, de nem tudom, te mennyire érzed hozzá magad fiatalnak, mármint a szüléshez.

Nálam a gyerekvállalás miatt lenne gond, mert nem akarnám, hogy ő túl késő legyen apa.

2012. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
szerelmes lettem beléje nem tehetek róla!mindig komolyabban gondolkodtam a korosztályomnál és mindig vonzodtak az idősebb pasik,egy bökkenő van,hogy van két gyereke és felesége,de a feleségét már nem szereti,azt mondta bel ém szeretett,olyan nekem mint egy barát nem tudom el mondani,a korom beliek csak megdugni akarnak
2012. ápr. 22. 19:27
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha felesége van meg gyerekei akkor szerintem ne nagyon álmodozz, tudom, hogy le leszek pontozva, de valószínűleg nem másra kellesz neki mint a korodbelieknek...
2012. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ő mit akar? El akar válni, és elvenni feleségül?
2012. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Ja de naiv vagy kicsikém!! Egy dolgot jegyezz meg! Minden NŐS férfi aki félre akar kúrni azt mondja a szeretőnek amit a szerető hallani akar

-nem szeretem a feleségemet

-el akarunk válni,de a gyerekek miatt még várunk...

- évek óta nem élünk házaséletet

- egy pokol az életem az asszony mellett de a gyerekek miatt bla bla bla


Te sem vagy más csak egy préda..:)


Csak megjegyzem,ha annyira téged szeretne,akkor nem csalná meg a feleségét,és te sem szerető lennél.Akkor az első alkalommal hogy beléd szeretett az asszony elé állna,és bejelentené,hogy elválik,fizeti a gyerektartást,és új életet kezd..Nem később,nem majd,hanem azonnal..

2012. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
de nagyon rendes velem,nem tudom hogy csak arra játszik e,de rendes és jó hozzám!megértő,mindig meg hallgat és tudok vele beszélgetni,nem volt még köztünk semmi,2 hónapja ismerem
2012. ápr. 22. 19:31
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam volna, hogy vannak még olyan buta libák akik beveszik a "nem szeretem a feleségem dumát".

Téged döntöget aztán megy vissza a feleségéhez játszani a jó férjet.

2012. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele,ha felesége és gyerekei vannak. Ne tégy tönkre egy családot.

Az csak mese,hogy nem szereti a feleségét. Ez sablonos szöveg azoknál,akik szeretőt akarnak tartani.

2012. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Komolytalan, hagyd a fenébe. Nem is a korkülönbség a gond, hanem hogy családos. Ráadásul csak két hónapja ismered. Be akar fűzni, nem szabad bedőlni ezeknek a dumáknak.


Keress magadnak független férfit, hidd el, jobban jársz. :)


27/N

2012. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!