Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagy korkülönbs...

Szerintetek ez nagy korkülönbség? 21 éves lány 39 éves férfi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 19:08
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
12%
Köztünk 22 év van,észre sem venni,35nek szokták hinni,értelmes,tanult világlátott.A gyerekeket utálom,igy ez sem gond.
2012. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
14%
Miattam 2x váltak el,igenis van amikor nem duma....
2012. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
56%
házas ez az ember?
2012. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
házas igen,2 gyereke is van
2012. ápr. 22. 22:17
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
csak arra kellesz neki, hogy hogy lefektessen. Ennyi, ébredj fel a valóságba!
2012. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy nagy korkulombseg, de meg csak nem is tervezi komolyan veled.
2012. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
47%
Ismerek olyan párt ahol a férfi 39 éves volt a lány pedig 19. És működik a mai napig. A pasi nagyon fiatalos felfogású volt , tele élettel , szenvedéllyel a kinézete sem árulta el, hogy ő annyi idős. A lány pedig egy komoly, sokat megélt, talpraesett igazi jó feleségnek való volt. Még most is ugyanúgy imádják egymást és a pasi semmit sem öregedett :) Nekem nem gond. Szerintem nem az évek száma határozza meg, hogy kit szerethetünk.
2012. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen mondj le róla. Ez a pasi szerintem csak arra megy hogy friss húst kapjon. Amúgy meg szerintem elég nagy korkülönbség. De van akinek nem, láthattuk ezt az előző példákból is. De mivel házas és gyerekek is vannak, ezért nagyon nem hiszem, hogy akármi jövője lehet a dolognak.
2012. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
megfigyeltétek már, hogy az ilyen 21 éveseket mindig azért választják az idősebb pasik, mert annyira komoly gondolkodásúak és annyival érettebbek a koruknál? véletlenül se azért, mert jó seggük van... :D
2012. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
37%

Undorítónak tartom az embereket, akik itt szidják a kérdezőt , esetleg az illetőt!

Valóban lehet igaz az az elmélet, hogy csak szórakozik és dugni akar, de akkor 2 hónap alatt megtette volna már vagy keres más nőt, nem nehéz a mai világban!

Az emberi kapcsolatok csak kialakulnak, ehhez nem kell a nőnek könnyűvérűnek lennie, attól még , ha kialakul valami, ott hagyhatja a férfi az amúgy is rosszul működő házasságát/kapcsolatát!

Velem is történt már ilyen!

Ja és korkülönbség? A mai világban? Ugyan már... 2012-t írunk, akik még nem fogadták ezt el, majd megszokják, más választásuk úgy sincs! :)

Mellesleg a mai 20 éves fiúk többsége lassan festi magát és a körmét /TISZTELET A KIVÉTELNEK!/, akkor hogy a csudába ne lenne korkülönbség a párkapcsolatokba?!


Kérdező : ezt neked kell érezned és nem naívnak lenni, de mégis bizakodónak!

Mindkét verzió lehetséges!

2012. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!