Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá, hogy enyhítsen?

Hogy vehetném rá, hogy enyhítsen?

Figyelt kérdés
1 hónap szobafogságot kaptam apától, mert a mamáék kibővítették a lótartásra szánt pénzt. Ez volt múlt hét pénteken este. Minden pénteken járok aerobikra, amit anya tart, így tegnap előtt is elmentem. Nem kérdeztem meg apát, azt hittem, hogy tudja és mehetek, hosz mindig megyek. De erre még egy hetet kaptam. Szóval olyan, mintha most kezdődne az egy hónap.:S
2012. ápr. 22. 10:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az én fogalmaim szerint ez egyáltalán nem büntetendő cselekmény :) A nagymamád megígért valamit valaki másnak, de apád még lemondhatja. Nem értem miért kell bárkit is megbüntetni. Ha meg nagyon nem fér magába, akkor nagymamikát is elő lehetne venni, hiszen ő a felnőtt, és miért ígér olyat amit ő maga nem tud betartani. De nem értem miért kell bármivel is megbüntetni téged. Vagy ha már nem lehet visszacsinálni, akkor munkát adnék neked, és kevesebb zsebpénzt kapnál, ha már nekem kell kifizetnem a te felelőtlen ígérgetésedet. Mondjuk ez nem lenne büntetés csak anyagi kompenzálás. Ezen kívül ezt a szobafogságot nagy baromságnak tartom. Értelmetlen, anyagilag semmivel sem kompenzál, ráadásul olyanért büntet ami nem is bűn.


33/N

2012. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hogy jó ember legyél... uramatyám... aztán majd a szobafogságtól meg a szívedben a folytonos haragtól (hogy mi a túróért kell nekem itt lenni???) leszel majd jó ember. Egy lóf@szt. Nem attól lesz valaki jó ember hogy állandóan szobafogságban gubbaszt. Attól lesz valaki jó ember, ha olyan családból jött, normális körülmények közül, normális neveltetésből.
2012. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Zsebpént már nagyon régóta nem kapok. De ha magamtól kitakarítanék, akkor az enyhítene? Vagy pucoljam le ak ablakokat? Amúgy nem az anyagiakról van szó, simán kibírnák fizetni, csak egy 15éves gyerek hobbija nem ér annyit.
2012. ápr. 22. 10:33
 14/17 anonim ***** válasza:
Amúgy (ahogy olvasom) apukáddal élsz. Én a helyedbe összecsomagolnék, aztán átmennék muterhoz, aztán úgy porszívózik föl még egyszer a fater ahogy akar. Meg azt büntet akit akar.. .de engem nem büntetne! :)
2012. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mondtam, hoyg szeretnék anyához költözni, de azt mondja, akkor el lesz adva a ló. Nekem fontos a lovaglás, és imádom, de mondtam, hogy oké, csak hadd menjek anyához, de anya nem tudna eltartani.+ apa nem enged. De a takarítás jó lehet? Mert nem fűlik hozzá a fogam, mert soha nem kapok cserébe semmit.
2012. ápr. 22. 10:37
 16/17 anonim válasza:

A nagyszüleidhez nem tudsz elköltözni egy kis ideig?

Talán ők beszélhetnének apukáddal,hogy nem éppen jól gyakorolja a gyereknevelést...

2012. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Apádat lekéne lőni...
2012. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!