Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá, hogy enyhítsen?

Hogy vehetném rá, hogy enyhítsen?

Figyelt kérdés
1 hónap szobafogságot kaptam apától, mert a mamáék kibővítették a lótartásra szánt pénzt. Ez volt múlt hét pénteken este. Minden pénteken járok aerobikra, amit anya tart, így tegnap előtt is elmentem. Nem kérdeztem meg apát, azt hittem, hogy tudja és mehetek, hosz mindig megyek. De erre még egy hetet kaptam. Szóval olyan, mintha most kezdődne az egy hónap.:S
2012. ápr. 22. 10:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2012. ápr. 22. 10:06
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Olyan hülyeség ez a szobafogság. Nálunk soha, de soha nem volt. Ha nagyon rosszat csináltam, akkor rávertek a seggemre párszor, de azt is max 12-13 éves koromig. Lááám, mégis felnőttem: nem cigizem, nem iszom, nem drogozok, normális párkapcsolatban élek és nem herdálom a pénzt. Úgy nem értem az ilyen gátlásos szülőket!!!!


De a kérdésedre válaszolva: sztem ülj le szüleiddel megbeszélni, hogy a szobafogság ma már nem divat. Találjanak ki másmilyen büntetést. Ráadásul értelme nem sok van...

2012. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Öööö...nekem ez zavaros.


Azért kaptál szobafogságot,mert több pénzt kaptál arra,hogy lovat tarts?


Anyukád mit szól ehhez?Ő nem tudna beszélni apukáddal?

2012. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem fogalmazod meg normálisan, mi baj, addig mi nem tudunk segíteni sajnos.
2012. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Anya azt mondja, ő még jobban megbüntetett volna.:/ Apa azt mondta, hogy már enyhített volna a büntetésen de nem érdemlem meg, mert folyton átjárkálok a mamáékhoz (szomszédba laknak). Azt mndja, találjam ki, mitől enyhíthetne.
2012. ápr. 22. 10:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értjük, miét kaptál szobafogságot.
2012. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Akkor is hülyeség a szobafogság, ha lepontoztok, ha nem. Mitől lesz rosszabb így egy gyereknek? Ha normális szülei vannak, akkor normális lesz a gyerek is. Nevelni kell tudni és nem a gyereket büntetni orrba-szájba. De a csökött szülőknek persze így egyszerűbb....


Amúgy nem értem, miért baj hogy átmész mamádhoz? Húúúúú tényleg nagyon szörnyű. Én örülnék ha még átmehetnék hozzá!!! Ugyanis már 4 éve halott. Majd akkor kapj büntetést hogy átjárkálsz mamádhoz, mikor már nem lesz... Istenem , te szegény gyerek.


21/L

2012. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
mert tartottuk x forintért a lovat, de folyton más lovagolt rajra, ezért a mama úgy döntött, hogy fizetünk többet, de akkor én tudok rajta lovagolni, amikor akarok. Mopndtam, neki hogy apa nem engedi, de azt mondta, hogy majd elintézi. Aztán nem beszélte meg apával, ezért kaptam egy hónapot, mert kijátszottuk apát. +1 hetet, meg mert elmentem anya aerobikjára.
2012. ápr. 22. 10:21
 9/17 anonim ***** válasza:

Anyád is jó nagy bunkó! Összeillenek, már bocs!

Én lopásért sem kaptam 1 hétnél többet! A szüleidnek az intelligenciaszintje mennyi? Én a helyedben bemennék a családsegítőhöz, h jöjjenek ki beszélni velük! Ez a személyes szabadság megvonása!

2012. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Anyával elváltak. De ő azért mellettem áll, múltkor fedezett, és adott répát, hogy kivigyem a lónak. Igaz sietnem kellett, de ő kicsit enyhébb. A mamáék azt mondják apa túl szigorú, mert azt akarja, hogy jó ember legyek. De adjatok tippeket, hogy mivel enyhíthetnék a szobafogságon? Gondoltam arra, hogy takarítok, de nem akarok jót csinálni apának magatól, mikor nem is biztos, hogy összejön. Utoljára, amikor meglepi szinten felporszívóztam, ő mérges lett, és mégegyszer felporszívózott utánam, mert hogy mndent elrontok:/ Már pszichológushoz is járat.
2012. ápr. 22. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!