Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házaspárok, hordjátok még a...

Házaspárok, hordjátok még a jeggyűrűt?

Figyelt kérdés

Főleg azok válaszai érdekelnének, akik évek óta házasok.

Ha nem hordjátok, miért nem?


2009. jún. 21. 09:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim 18 éves házasok és egyikük se hordja.
2009. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vagyok férjnél,de szüleim 23 éve házasok, anyum hordja mindig, apum nem,mert nem hordta a munkája miatt,most meg már nem megy rá az ujjára,kinőtte :) de enélkül is tudják,hogy minden rendben.
2009. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg együtt vagyunk, hordjuk. Remélhetőleg életünk végéig...
2009. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
2000.08.18-óta vagyunk házasok, nem hordjuk. Fizikai munkát végzünk mindketten.
2009. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a válaszokat!

Mi 5 éve vagyunk házasok, és mindketten hordjuk, pedig a férjem szerelő, neki sem veszélytelen a viselése. Én ma reggel vettem észre, hogy le sem tudom húzni az ujjamról....:)) "Kinőttem", mint az egyik válaszoló apukája :))

Fú, az a sztori, amikor a körömlakkal kidobtad a kukába... nem semmi! Szerencse, hogy meglett!

Én ismerek olyan embert, aki csak ünnepnapokon hordja, mert a hétköznapokon zavarná a csajozásban :(((

2009. jún. 21. 11:26
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 éve vagyunk házasok, és mindketten hordjuk. Bár a párom már elhagyta, így újat vettünk, ezért én 2 gyűrűt használok (amit az esküvőre kaptam, és az újat is).
2009. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%
Hat éve esküdtünk, de az esküvő után letettük, nem is hordtuk jódarabig. Aztán egy jótékonysági esten, amikor a dévai árva gyerekek javára gyűjtöttek, és véletlenül rajtunk volt a gyűrű, összenéztünk, lehúztuk az ujjunkról, s egyszerre dobtuk be az adománygyűjtő kosárba. Ez így volt helyénvaló.
2009. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak a szüleim példájával tudok élni. (Még csak. :D)

Több, mint 25 éve házasok (nem tudom, pontosan melyik év márciusában volt az esküvőjük, vagy '83, vagy '84), és édesanyám mind a mai napig hordja, nagyritkán veszi le sütéskor, vagy nagytakarításkor, de amúgy nem. Édesapám is hordaná, ha lenne. Ugyanis szétpattant valahogyan, és jó ideig a pénztárcájában hordta, de most már a szekrényben van egy ékszerdobozban, ugyanis nem is lehetne már megjavíttatni, legalábbis ugyanolyanra nem, és valószínűleg már föl se menne az ujjára. :)

De nem a gyűrűtől maradtak együtt ennyi éven át :)

2009. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagyunk házasok, és hordjuk. Én nagyon ritkán veszem le, csak ha tésztát gyúrok vagy ilyesmi, a férjem itthon nem hordja, de utcára mindig felveszi, akkor is, ha csak a boltba ugrik ki.


El sem tudnám képzelni másképp. A szüleim 25 éve házasok, otthon sem veszik le (apu ujja rá is nőtt már), nagypapám pedig már rég meghalt, de nagymama azóta is hordja.

2009. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk jövő hónapban lesz a 10. házassági évfordulónk, és mi mindketten hordjuk.

Én eddig kétszer vettem le, akkor mikor szültem a gyerekeinket.

2009. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!