Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjek neki?

Hogyan köszönjek neki?

Figyelt kérdés

Holnap délután el kell mennem valamiért a nagypapám unokatestvéréhez délután. Nem tudom hogyan köszönjek neki?? Olyan 40-50 éves körül lehet. Eddig csak 1x-2x láttam, nem is beszéltem még vele úgy különösen. De amikor a szüleimmel náluk voltunk, akkor adott amolyan "rokonpuszit". Anya azt mondta, hogy csókolom-ot köszönjek neki. de az meg olyan... fura... Hogyan köszönjek neki?:$ Nekem fogalmam sincs. Légy szíves segítsetek!

14/L


2012. ápr. 20. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
jónapot
2012. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Vannak emberek akik szó szerint megsértődnek ha jó napot-ot köszönsz nekik, tapasztalat a fene a pofájukat...

Úgyhogy ha anyád azt mondta csókolom akkor azt. Ha zavarja majd szólni fog. De add meg a tiszteletet, mert ha anélkül tegezed le hogy megengedte szintén megsértődik..

2012. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel rokon, csókolomot mondj, a Jónapot lenne fura ilyen esetben.
2012. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
A jó napot egyébként sem túl udvarias. A csókolom tuti beválik.
2012. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat. Anya is azt mondta, hogy köszönjek csókolomot, és ha nem tetszik neki valami, akkor megmondja hogy tegezzem vagy valami.
2012. ápr. 20. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy csókolom, ha zavarja, akkor majd úgy is közölni fogja.
2012. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azután meg nehogy úgy járjon ez a kislány, ahogy én, a barátnőm apukájával, hogy mind a ketten csókolommal köszöntünk. Mondjad csak szépen azt, hogy Jó napot Pista bácsi!
2012. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A jó napot szerintem túl udvarias.:S
2012. ápr. 20. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csókolom-mal köszönnék
2012. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A jó napot kivánok udvarias, a jó napot parasztos.
2012. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!