Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjek neki?

Hogyan köszönjek neki?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok, és kikell mennem pisilni,de nagyon. szüleimnél, vagyis a bátyjámnál itt van anya régi főnöke. Hogy illendő neki köszönni? 10 éves korom óta ismerem, de csak úgy, hogy anyuékhoz néha néha bementem

16/L


2011. ápr. 6. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mond az neki, hogy Jó estét. Bár én 16 évesen csókolommal köszöntem mindenkinek. :D
2011. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

áá nemtudom egyik sem passzol ide :D

jonapot, az sem

2011. ápr. 6. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó napot / Jó estét / Üdvözlöm.
2011. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de nem

mert ő ilyen kis mosolygós , vagy nem is tudom

á bocsi az affektálásért, de már nagyon kell XD

2011. ápr. 6. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
mond azt, hogy Ó szép jó estét! lyen mosolyósan vidáman meglepetten mintha örülnél neki.
2011. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi idős...:D

mondjuk sztem akármennyi is, jóestét:)

ennyi...ne parázz ezen, úgyse azt fogja figyelni milyen szóval köszönsz neki...mosolyog rá és úgy mond...ne aggódj:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a csókolom nem jó? :D

vagy már kijutottál?:D

2011. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te 16 éves leány!Remélem nem kaptál hójaghurutot!Nagyon aranyos volt a kérdés!És kreatív,h.pont itt kérdezted!Az én 16 éves lányom simán kislisszolt volna egy csókolommal! :)
2011. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

jójó bocsi

csak ő egy olyan ember akihez semmilyen köszönési mód nem illik, de utolsó kommentem után már nem bírtam, azt mondta anya, hogy sziával köszönjek neki, és így is lett

tudom kicsit gázos. Persze tudom hogy és mikor hogyan kell köszönni, de ezt valahogy most nem éreztem jónak a sziát sem

2011. ápr. 6. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök,h.rendeződött a dolog!És szép dolog tőled,h.ilyen miatt aggódtál!A mai világban ritka az ilyen illedelmes gyerek!De legközelebb ne tartsd vissza ilyen sokáig mert tényleg megbetegedhetsz tőle!Na szia!Egy szintén majdnem tizenhat éves leány Anyukája :)
2011. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!