Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbál beleszólni az...

Miért próbál beleszólni az életembe 10 év után?

Figyelt kérdés

Anyáék elváltak,én anyával élek 10 éve.

Az első pár évben még rendszeresen találkoztam apával,hétvégente vele voltam pár órát általában.Az élettársától is született egy lánya és azóta nem is beszélünk sokat,3 havonta egyszer kb. és néha,amikor ők is ott vannak a nagyinál.

De soha nem kapok tőle semmit,anya is mondta,hogy gyerektartást sem fizet rendszeresen.

Most mégis bele akar szólni abba,hogy anyáék hogy neveljenek(Ő és a mostani férje).



Elkezdte mondogatni anyának,hogy szerinte túl kihívóan öltözködöm egy 14 éves lányhoz képest,nem kéne sminkelnem magam és hogy anyáék túl nagy szabadságot adnak nekem és nem kéne mindent megvenniük,amit kiejtek a számon,küzdjek meg a dolgokért.


De a legjobb:

Anyáék ne fizessék a telefonszámlámat,hanem 3 havonta tegyenek rá 3 ezer forintot,hogy megtanuljam beosztani a pénzt...Hát mikor ezt hallottam,azt hittem,hogy elröhögöm magam.Mi köze ahhoz,hogy mennyit telefonálok?!

Nem ő fizeti,semmi köze nincsen hozzá.


Az is gond számára,hogy barátom van,mert szerinte inkább az iskolára kéne koncentrálnom.



Ma eljött hozzánk cirkuszolni,mert valahonnan megtudta,hogy őt,a feleségét és a lányukat nem akarom meghívni sem a ballagásomra,sem az utána lévő ebédre.

Olyanok számomra,mint az idegenek,idegeneket pedig nem akarok aznap ott látni,csak olyanokat,akiket szeretek.


De a ballagásommal is baja volt.Pl az,hogy miért kell nekem drága cipő és miért nem jó az,hogyha ő főz bográcsban a ballagásom utána(nem baj,hogy anya és én a csirkehúson kívül nem eszünk más húst...),miért kell ezért éttermet bérelni és miért hívok el több,mint 30 embert.Egyszer ballagok el általánosból,had legyen már olyan,amilyennek én szeretném.



Nem értem,hogy miért most akar beleszólni az életembe,amikor már semmi esélye nincsen.Nem tudom,hogy állítsam le...

Anya szerint engedjem el ezeket a fülem mellett,ne érdekeljen mit mond.Hiszen úgysem az lesz,amit ő akar.

De akkor is zavar!Eddig alig beszéltünk,most meg bele akar avatkozni az életembe?!



Mit csináljak,hogy leálljon és békén hagyjon?


2012. ápr. 18. 20:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
Látszik, hogy ez az elkényeztetett életmód még a fejedben is megzavart dolgokat... Nagyon nagyképü vagy :)
2012. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!